Reddit Nedir? Reddit Android Uygulaması

   İNDİR UYGULAMA    G: 13/08/2016


  Güncelleme:
  13/08/2016
  Okunma:
  4103
  Site Puanı:
  5.09
  Kısa Link:
  deb

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

reddit-nedir-android-reddit-1_800x359

Reddit belki de sosyal paylaşım alt yapısına sahip en eski sitelerden biridir. Görsellikten ziyade daha çok paylaşımlara ve kullanıcı yorumlarına öncelik verir. Kullanıcıların çeşitli linkler, resimler, videolar ve yorumlar paylaşabildiği; diğer kullanıcıların ise o paylaşımlara yorum yapabildiği ve puan verebildiği sade bir sistemdir. Aynı zamanda kendi sitesinde bir çok kategori ve alt kategoriler ile bu paylaşımlar düzenli bir şekilde size sunulur. Hatta çoğu Facebook, Twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde özel olmayan genel ve eğlenceli paylaşımların kaynağı bu sitedir. Sadece paylaşım ve yorumların, hatta sorularınıza diğer kullanıcılardan cevap alabileceğiniz sitesine üye olmak ve kullanmak ise ücretsiz.

Reddit sitesinin Android kullanıcıları için resmi bir Android uygulaması da vardır. Android telefonunuza bu uygulamayı indirerek siz de paylaşımda bulunabilir, sorularınızı sorabilir ve diğer kullanıcıların yaptığı paylaşımlara göz atarak onlara yorum yapabilir ve puan verebilirsiniz. Reddit Android uygulamasını aşağıdaki İndir butonu ile indirebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.reddit.frontpage


 QR Barkod  Reddit Nedir? Reddit Android Uygulaması  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İletişim için Android Uygulamaları, Sosyal Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Ders Programı ve Okul Not Defteri Uygulaması
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1616sayfa/6872yorum) k201208021123 9809 20182661812