Pokemon’dan Yeni Oyun: Pokémon: Magikarp Jump

   İNDİR OYUN 05/06/17

  Yayın: 05/06/2017
  Okunma: 1057
  Site Puanı: 3.03

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Şu ana kadar en zayıf olan Pokemon Magikarp için yapılmış. Özellikle bir Pokemon hayranıysanız boş vakitlerinizde oynayıp eğlenebileceğiniz oldukça basit bir oyun.

Magikarp zayıf, işe yaramaz ve basit bir Pokemon olmak için tasarlanmış. Herhangi bir ekstra güç veya özellik öğrenemiyor. Sadece etrafta zıplıyor ve kıvrılıyor. Hatta bazen gökyüzüne çok fazla zıplarsa bir diğer Pokemon olan Pidgetto tarafından bir daha geri gelmemek üzere götürülebiliyor.

Oyunda bu zayıf Pokemon’u yakalıyor, çeşitli eğitimlerden geçiriyor, bazı renklerde ve desenlerde tasarlayabiliyorsunuz. Seviyeniz yükselirken aynı zamanda diğer Magikarp’lar ile zıplama yarışı yapabiliyorsunuz. Pokemon’u besliyor ve çeşitli eğitimlerden geçirerek büyütebiliyorsunuz. Aynı zamanda gölde başka çeşit ve desenlerde Magikarp yakalayabiliyorsunuz. Çok sık görülmeyen Magirap yakaladığınızda bunu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Oyun içinde Magikarp’ınız büyürken size Pikachu, Piplup gibi bazı güçlü diğer Pokemon’lar yardımcı oluyor ve onlarla arkadaş oluyorsunuz.

Oyun genel olarak alt yaş grubuna hitap ediyor ve eskiden bildiğimiz Tomogachi oyununa benziyor. Tabi bir Pikachu hayranıysanız ve basit oyunları oynamaktan zevk alıyorsanız bu oyun size de eğlenceli gelebilir. Magirap Jump Pokemon oyununu Google Play’den ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


jp.pokemon.koiking


 QR Barkod  Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Pokemon’dan Yeni Oyun: Pokémon: Magikarp Jump  4 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
, , , , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Wi-Fi Bağlantı Sorunu Nasıl Çözülür?
 Android Telefonu Hızlandırma Yöntemleri
 Android Kafa Topu 2 Oyunu
 Android Video Düzenleme Uygulaması
 Nostaljik Yumurta Fırlatma Oyunu
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1573sayfa/6778yorum) k201208021123 9809 20181410236