Pokemon’dan Yeni Oyun: Pokémon: Magikarp Jump

  OYUN 05/06/17

  Yayın: 05/06/2017
  Okunma: 627
  Site Puanı: 4.62

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Şu ana kadar en zayıf olan Pokemon Magikarp için yapılmış. Özellikle bir Pokemon hayranıysanız boş vakitlerinizde oynayıp eğlenebileceğiniz oldukça basit bir oyun.

Magikarp zayıf, işe yaramaz ve basit bir Pokemon olmak için tasarlanmış. Herhangi bir ekstra güç veya özellik öğrenemiyor. Sadece etrafta zıplıyor ve kıvrılıyor. Hatta bazen gökyüzüne çok fazla zıplarsa bir diğer Pokemon olan Pidgetto tarafından bir daha geri gelmemek üzere götürülebiliyor.

Oyunda bu zayıf Pokemon’u yakalıyor, çeşitli eğitimlerden geçiriyor, bazı renklerde ve desenlerde tasarlayabiliyorsunuz. Seviyeniz yükselirken aynı zamanda diğer Magikarp’lar ile zıplama yarışı yapabiliyorsunuz. Pokemon’u besliyor ve çeşitli eğitimlerden geçirerek büyütebiliyorsunuz. Aynı zamanda gölde başka çeşit ve desenlerde Magikarp yakalayabiliyorsunuz. Çok sık görülmeyen Magirap yakaladığınızda bunu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Oyun içinde Magikarp’ınız büyürken size Pikachu, Piplup gibi bazı güçlü diğer Pokemon’lar yardımcı oluyor ve onlarla arkadaş oluyorsunuz.

Oyun genel olarak alt yaş grubuna hitap ediyor ve eskiden bildiğimiz Tomogachi oyununa benziyor. Tabi bir Pikachu hayranıysanız ve basit oyunları oynamaktan zevk alıyorsanız bu oyun size de eğlenceli gelebilir. Magirap Jump Pokemon oyununu Google Play’den ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Pokemon’dan Yeni Oyun: Pokémon: Magikarp Jump    Pokemon’dan Yeni Oyun: Pokémon: Magikarp Jump    Pokemon’dan Yeni Oyun: Pokémon: Magikarp Jump

 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


jp.pokemon.koiking 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.



Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Pokemon’dan Yeni Oyun: Pokémon: Magikarp Jump  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
, , , , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Telefon Pil Ömrü Artırma – Doze Uygulaması
 Google Fotoğraflar ve Dosyalar Nasıl İndirilir?
 Gmail’de Yanlış Gönderilen E-postayı Geri Alma
 Samsung Galaxy S8 ve S8 Edge İncelemesi
 Stranger Things: The Game Android Oyun
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Firma Rehberi
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2017 (dmoz registered) (1506 sayfa / 6425 yorum) k201208021123 9809