Pokemon Go Türkiye’de İndirilebilir!

     İNDİR OYUN    G: 13/08/2016


  Güncelleme:
  13/08/2016
  Okunma:
  3034
  Site Puanı:
  3.76
  Kısa Link:
  46x

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Uzun süredir beklenen Pokemon Go oyunu artık Türkiye’de de yayında! Oyuna başlamak için tek yapmanız gereken oyunu indirip telefonunuza kurmak. Oyun şu an için Apple Store’da bulunmasa da Android telefonunuz için indirebilirsiniz. Peki oyun nasıl oynanıyor?

Pokemon Go oyunu sanal dünya ile gerçek dünyayı birleştiriyor. Pokemon Go oyununda evinizde, evinizin etrafında ve gezdiğiniz yerlerde Pokemon bulabileceksiniz. Dolaştığınız yerlerde başka bir pokemon oyuncusu bulunduğu takdirde telefonunuz size uyarı verecek ve diğer Pokemon oyuncusu ile savaşabileceksiniz. Gezdiğiniz yerlerde topladığınız Pokemon’ları eğitip geliştirebiliyorsunuz.

Pokemon Go oyunu Android ve Apple Store’dan ücretsiz olarak indirilebilecek. Tabi ki oyun içinde ücretli olarak alınabilecek eşyalar ve Pokemon’lar bulunacak.

Oyun Google Play Store’da da indirilebilir olsa da bazı telefon ve tabletler için uygun olmadığında bulunamayabilir. Bu yüzden aşağıda APK dosyası olarak indirilebilir versiyonunu sizlere sunuyoruz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki “İndir” butonuna tıklayarak APK dosyasını telefonunuza kurmak.

Siz de oyun ile ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıda yorum bölümümüzde paylaşabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.nianticlabs.pokemongo


 QR Barkod  Pokemon Go Türkiye’de İndirilebilir!  4 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları, Önerilen, Popüler, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Ders Programı ve Okul Not Defteri Uygulaması
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1616sayfa/6874yorum) k201208021123 9809 20182651309