Permission Friendly Apps – Hangi Uygulamalar Güvenli?

   İNDİR UYGULAMA    G: 04/10/2013


  Güncelleme:
  04/10/2013
  Okunma:
  3812
  Site Puanı:
  1.99
  Kısa Link:
  99l

 1 Yorum
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Permission Friendly Apps android uygulaması, telefonunuzda yüklü olan uygulamaların izinlerine göre size ne kadar güvenli olduğuna veya en azından izinlerine bir göz atmanıza öneri yapan bir uygulamadır. Uygulama telefonunuzda yüklü olan uygulamaları, aldığı izinlere göre puanlar ve güvenliden güvensiz(?) olduğuna göre sıralar. Siz de listenin en sonundaki uygulamaların oldukça fazla izin aldığını fark eder ve üstüne dokunarak hangi izinleri kullandığına bakabilirsiniz. Eğer uygulamanın bu kadar çok izin kullanması normalde uygulamayı kullanmaya devam edersiniz. Eğer uygulama gereğinden fazla izin kullanıyorsa ve kullanmak zorunda değilseniz uygulamayı telefonunuzdan kaldırır ve daha güvende olursunuz. Unutmayın ki Permission Friendly Apps uygulaması sadece telefonunuzda bulunan uygulamaları kullandığı izinlere listeler ve son yorumu siz yaparsınız. Uygulama google play android market’te tamamen ücretsiz olarak yer almakta ve çok basit bir kullanımı bulunmaktadır.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


org.androidsoft.app.permission


 QR Barkod  Permission Friendly Apps – Hangi Uygulamalar Güvenli?  2 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Bilgi Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, Mini Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , ,


  1 Yorum

      abcn–  (üye)
    26.08.2013-16:48
    Yorum: 1
    Üyelik: 26.08.2013

    güzel uygulamasiz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 Google Resim Arama Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1626sayfa/6900yorum) k201208021123 9809 20182950538