Permission Friendly Apps – Hangi Uygulamalar Güvenli?

  UYGULAMA 31/05/13

  Yayın: 31/05/2013
  Okunma: 3434
  Site Puanı: 2.01

 1 Yorum
Yorum Yaz

Permission Friendly Apps android uygulaması, telefonunuzda yüklü olan uygulamaların izinlerine göre size ne kadar güvenli olduğuna veya en azından izinlerine bir göz atmanıza öneri yapan bir uygulamadır. Uygulama telefonunuzda yüklü olan uygulamaları, aldığı izinlere göre puanlar ve güvenliden güvensiz(?) olduğuna göre sıralar. Siz de listenin en sonundaki uygulamaların oldukça fazla izin aldığını fark eder ve üstüne dokunarak hangi izinleri kullandığına bakabilirsiniz. Eğer uygulamanın bu kadar çok izin kullanması normalde uygulamayı kullanmaya devam edersiniz. Eğer uygulama gereğinden fazla izin kullanıyorsa ve kullanmak zorunda değilseniz uygulamayı telefonunuzdan kaldırır ve daha güvende olursunuz. Unutmayın ki Permission Friendly Apps uygulaması sadece telefonunuzda bulunan uygulamaları kullandığı izinlere listeler ve son yorumu siz yaparsınız. Uygulama google play android market’te tamamen ücretsiz olarak yer almakta ve çok basit bir kullanımı bulunmaktadır.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Permission Friendly Apps – Hangi Uygulamalar Güvenli?    Permission Friendly Apps – Hangi Uygulamalar Güvenli?    Permission Friendly Apps – Hangi Uygulamalar Güvenli?

 Sponsorlu Bağlantılar 


org.androidsoft.app.permission 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.  1 Yorum

      abcn–  (üye)
    26.08.2013-16:48
    Yorum: 1
    Üyelik: 26.08.2013

    güzel uygulamasiz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Permission Friendly Apps – Hangi Uygulamalar Güvenli?  3 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Bilgi Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, Mini Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Çizim ve Not Tarama Uygulama Uygulaması – Notebloc
 Çocuklar için Piyano Uygulaması – Kids Piano
 Android Gemi Oyunu – DOKDO
 Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 için Oreo Güncellemesi
 Android Roket Simülatörü – Spaceflight Simulator
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1553sayfa/6676yorum) k201208021123 9809 2018830530