Otomatik WiFi Görevleri Uygulaması – Automate

     İNDİR UYGULAMA    Y: 27/12/2017
Otomatik WiFi Görevleri Uygulaması – Automate


  Yayın:
  27/12/2017
  Okunma:
  1214
  Site Puanı:
  4.10
  Kısa Link:
  39n

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Automate uygulaması ile telefonunuzda otomatik wifi ve diğer birçok görevi sizin belirlediğiniz koşullara göre gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulama bulunduğunuz konum, bağlı olduğunuz wifi, telefonunuzun kalan şarj miktarı ve daha birçok kritere göre otomatik işlemler gerçekleştirir. Örneğin kendinize ait wifi ağınıza bağlandığınızda telefondaki fotoğrafları internetteki hesabınıza otomatik olarak aktararak senkronizayon yapabilirsiniz.

Automate otomatik wifi ve işlemler uygulaması ile yapabileceklerinizden bazıları şu şekilde:

– Sizin seçtiğiniz bir konuma geldiğinizde wifi veya 3G bağlantınız otomatik olarak açılıp kapanabilir.
– Telefonunuza gelen mesajları ve bildirimleri sesli olarak okuyabilir.
– Telefonunuza kulaklık taktığınızda otomatik olarak Spotify gibi müzik çalma programları açılabilir.
– Sizin belirlediğiniz bir kelime ile örneğin “kayıp” kelimesini içeren bir mesaj telefonunuza geldiğinde, gelen numaraya telefon otomatik olarak konumu gönderir.
– Biri telefonunuzun şifresini açmaya çalıştığında ve şifreyi yanlış girdiğinde o kişinin fotoğrafını çekebilir, alarm sesi çıkartabilir veya bu fotoğrafı mail ile size gönderebilir.
– Sizin seçtiğiniz tarih ve saatte Whatsapp’ta seçtiğiniz kişilere otomatik olarak daha önce yazdığınız mesajı gönderebilir.
– Telefonu sizin belirlediğiniz sallama çeşitlerine göre ayarlarsanız her sallamaya göre belirlediğiniz uygulamayı açabilir.
– Gelen çağrıları sesle yönetebilirsiniz, örneğin telefon çalarken “mesaj gönder” deyip konuşarak arayan kişiye sms gönderebilirsiniz. Çağrıyı cevaplayabilir veya meşgul yapabilirsiniz.
– Takvime etkinlik ekleyebilir, bu etkinlik zamanları geldiğinde duruma göre otomatik eylemler oluşuturabilirsiniz.

Otomatik wifi ve diğer görevler için uygulama içinde tüm bunları şema ile hazırlayabilirsiniz. Böylece yaptığınız koşulları şema halinde görerek kolayca değişiklik yapabilir ve yönetebilirsiniz.

Automate uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilir ve tüm özellikleriyle reklamsız olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulama bazı zor görevler için daha fazla pil harcayabilir. Ama kısa ve sade görevler kurguladığınızda harcayacağınız pilden daha fazlasını kazanabilirsiniz. Bu yüzden hazırladığınız görevleri iyi tasarlamanız gerekir.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.llamalab.automate


 QR Barkod  Otomatik WiFi Görevleri Uygulaması – Automate  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Güvenlik Uygulamaları, Android Harita - Gps Uygulamaları, Android Kamera Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, İletişim için Android Uygulamaları, İlginç Android Uygulamaları, Popüler
, , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 Google Resim Arama Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1626sayfa/6897yorum) k201208021123 9809 20182920857