Nvidia Firmasından Yeni Görsel Efekt Teknolojisi

  HABER 28/03/13

Game Developers Conferance 2013 başlarda oldukça sıkıcı geçmiş olabilir ama son günlerinde bombalar ardı ardına patladı. Nvidia’da yayımladığı teknoloji demosuyla izleyenleri şok etti.

GDC 2013, Battlefield 4 ve Metal Gear Solid 5’in dışında yeni bir oyunun karşımıza çıkmasına izin vermedi ama firmalar özellikle yeni grafik motorları ve teknoloji demolarıyla izleyenlerin aklını başından almayı başardı.
Nvidia firması da GDC 2013’e özel olarak bir teknoloji demosu hazırladı ve gerçek zamanlı patlamaların yeni teknolojiler sayesinde nasıl görüntülenebileceğini bizlere aktardı.
Videoda antik bir şehrin patlayışına tanıklık ediyoruz ve parçalanan sütun ve blokların her parçasının ayrı ayrı nasıl etrafa dağıldığına şahit oluyoruz.

kaynak: shiftdelete.com

 

Nvidia Firmasından Yeni Görsel Efekt Teknolojisi   

 Tanıtım Videosu 

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Nvidia Firmasından Yeni Görsel Efekt Teknolojisi  2 yıldız
Benzer Sayfalar:
Bilim ve Teknoloji Haberleri
, , , , ,


 SON YAYINLAR
 Yavaş Telefonlar için Facebook Messenger Lite
 Twitter’dan Canlı Yayın Uygulaması – Scope
 Samsung Galaxy S6 Ekran Donması Çözümü
 Türk Yapımı Bulmaca Oyunu Ozon – Renkleri Eşleştir
 Instagram’da Büyük Profil Fotoğrafı Görüntüleme
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2016 (dmoz registered) (1477 sayfa / 6204 yorum) k201208021123 9809