Kodlama ve Programlama için Ücretsiz Android Uygulama

   İNDİR UYGULAMA    Y: 17/04/2018


  Yayın:
  17/04/2018
  Okunma:
  842
  Site Puanı:
  4.44
  Kısa Link:
  78q

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

SoloLearn Android uygulaması ile telefonunuzda veya tabletinizde popüler bilgisayar kodlama dillerini ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Kodlama ve programlama eğitim uygulaması SoloLearn içinde binlerce programlama konusu ile kodlamaya yeni başlayabilir, kendinizi geliştirebilir ve kodlama dünyasından en yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Kod yazan diğerleri ile arkadaşça yardımlaşabilirsiniz. Çünkü yeni bir şeyler öğrenmenin en büyük kurallarından biri birebir yardımlaşmadır. Yeni öğretici bilgiler her gün kodlayıcılar tarafından üretilir ve uygulama içinde sizlere sunulur.

Öğretici ve eğitici kodları incelerken aynı zamanda anlık olarak kodları düzenleyebilir ve kendiniz de denemeler yapabilirsiniz. Kod örnekleri ile kendinizi geliştirip her gün kodlama ve programlama ile ilgili daha çok bilgi edinin.

Uygulama içinde öğrenebileceğiniz ve kendinizi geliştirebileceğiniz bazı kodlama ve programlama dilleri şu şekilde:

* HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery
* Python
* Java
* C++
* C
* C#
* PHP
* SQL
* Algorithms & Data Structures
* Ruby
* Machine Learning
* Design Patterns
* Swift

Uygulama içinde kendinizi geliştirdiğiniz dillere göre size özel içerik sunulur. Bu şekilde sadece odaklandığınız programlama dilleri üzerinde devam edebilirsiniz. Ücretsiz olarak topluluktan yardım ve destek alabilir, paylaşılan bilgilere erişebilir ve siz de bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Kodlama ve programlamaya yeni başlıyorsanız veya bu konuda kendinizi geliştirmek istiyorsanız bu programlama uygulamasını ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.sololearn


 QR Barkod  Kodlama ve Programlama için Ücretsiz Android Uygulama  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Bilgi Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, Önerilen
, , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Kedi Savaşı Meow IO – Cat Fighter
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1627sayfa/6900yorum) k201208021123 9809 20182970453