İnternetten Resim Arama Uygulaması – ImageSearchMan

   İNDİR UYGULAMA    Y: 12/01/2018


  Yayın:
  12/01/2018
  Okunma:
  1481
  Site Puanı:
  5.95
  Kısa Link:
  3q5

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

İnternet üzerinden çok sık resim arıyorsanız bu uygulama tam size göre. Internetten resim arama uygulaması ile yazdığınız kelimeye göre çıkan resimleri görebilir ve telefona kaydedebilirsiniz.

Ayrıca uygulama ile indirdiğiniz resimleri duvar kağıdı yapabilir veya diğer yüklü uygulamalar içinde resmi açarak paylaşım yapabilirsiniz. Bulduğunuz resme benzer diğer resimleri bulmak için de benzer resimleri aratabilirsiniz. Daha önce yaptığınız resim aramalarına da tek tıkla ulaşabilirsiniz. Bulduğunuz resim üzerinde yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapabilirsiniz. Bu uygulama ile indirdiğiniz resimlerde gezebilir veya arama yaparken içerik, renk, boyut ve tarih seçimleri ile filtreleme de yaparak sonuçları görüntüleyebilirsiniz.

İnternetten arayarak bulduğunuz resimlerin çözünürlük kalitesinde ve indirilmesinde de hiçbir sorun çıkmıyor. Bulduğunuz fotoğrafları orijinal kalitesinde indirip kullanabiliyorsunuz. Normalde telefon tarayıcınızdan Google’a girerek oradan görsel arama yapıp bulduğunuz görsellerin hepsi olmamak kaydıyla üzerine basılı tutarak da indirme işlemi yapabiliyorsunuz. Fakat Google resimlerde resim bulmak ve indirmek bu yazdığımız gibi uzun bir işlem gerektirirken bu uygulama bu işlemi oldukça kolay ve pratik hale getiriyor.

İnternetten resim arama uygulaması ImageSearchMan uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Ücretsiz olduğundan dolayı uygulama içinde reklamlar bulunuyor ama görsellerle işi çok olan kişiler için oldukça faydalı bir uygulama.

Google resim arama Android uygulama için buraya tıklayın.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


sansunsen3.imagesearcher


 QR Barkod  İnternetten Resim Arama Uygulaması – ImageSearchMan  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Medya Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar
, , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 Sahte Konum ve GPS için Android Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1615sayfa/6868yorum) k201208021123 9809 20182611730