Instagram Son Görülme Zamanı Kapatma

   İNDİR HABER    Y: 19/01/2018

Instagram uygulamasına yeni bir güncelleme ile son görülme zamanı ayarı geldi. Bu ayar ile Instagram Direct üzerinden mesajlaşan kişiler karşıdaki kişinin en son ne zaman “online” (çevrimiçi) olduğunu görebilecek.

Whatsapp son görülme zamanı gibi Instagram’a da gelen bu yeni özellik direkt açık olarak geliyor. Yani siz ayarlardan bunu değiştirmediğiniz sürece Instagram uygulamasından mesajlaştığınızda diğer kişiler sizin Instagram’da en son ne zaman online olduğunuzu görebilecek.

Bu standart açık olarak gelen son görülme zamanını Instagram ayarlarından aşağıdaki resimde gösterdiğimiz yerden kapatabilirsiniz. Tabi Whatsapp’ta olduğu gibi bu ayarı kapattığınızda siz de karşıdaki kişilerin en son ne zaman çevrimiçi olduğunu göremeyeceksiniz.

Instagram’da bu yeni ayarı bulmanız için öncelikle Instagram’ın son sürmünü yüklemiş olmanız gerekiyor. Bunun için Google Play’e gidip uygulamaya gelen güncelleme varsa onu tamamlaın. Sonrasında ise Instagram uygulamasını açın ve profil sayfanıza gelin Sağ üst kısımda bulunan üç nokta işareti ile ayarlar sayfasına gidin. Ayar sayfasında aşağı doğru indiğinizde “Hareket Durumunu Göster” şeklinde bir ayar göreceksiniz. Mavi olarak açık olan bu ayarı tıklayarak kapattığınızda artık diğer kişiler sizin Instagram’a en son ne zaman girdiğinizi göremeyecek.

Aşağıdaki iki resimden de ilgili ayara ulaşabilirsiniz.
Instagram Son Görülme Zamanı Kapatma  5 yıldız
Benzer Sayfalar:
Android ve Teknoloji Haberleri, İpuçları ve Yararlı Bilgiler
, , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 PUBG Benzeri Battle Royale Android Savaş Oyunu
 Android Diyet Takip ve Kalori Hesaplama Uygulaması
 Android Video Düzenleyici ve Fotoğraflardan Slayt Yapmak
 Android Ping Pong Oyunu – Ping Pong King
 Android Microsoft Haber Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1599sayfa/6828yorum) k201208021123 9809 20182001227