Instagram Lite Uygulaması ile Daha Az İnternet Harcayın

  Instagram Lite İNDİR UYGULAMA    G: 30/06/2018


  Güncelleme:
  30/06/2018
  Okunma:
  435
  Site Puanı:
  5.34
  Kısa Link:
  21f

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Bildiğiniz gibi Instagram uygulaması tam bir kota canavarı. Instagram’ın yeni çıkardığı Instagram Lite kullanarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Dünya üzerinde 1 milyardan fazla kullanıcısı ile sosyal medya devlerinden biri olan Instagram, en son görüntülü konuşma ve IGTV özelliklerini uygulamasına eklemişti. Tabi bu gelişmeler ve yeni özelliklerle birlikte Instagram uygulaması her uygulamada olduğu gibi gün geçtikçe daha fazla yer kaplamaya, telefonunuzu daha fazla kasmaya ve internetinizi daha çok harcamaya devam ediyor. Bu tür sorunlar ile düşük internet kotalı kullanıcılar ve düşük özellikli telefona sahip olanlar Instagram uygulamasıyla daha fazla problem yaşamaya başlıyor. Bu durumu çözmek için Instagram Lite, yani daha hafif uygulama versiyonu ile bu problemlerden kullanıcıların kurtulmasını sağlıyor.

Google Play’de yayınlanmış olan Instagram Lite uygulamasına buraya tıklayarak ulaşabiliyorsunuz. Fakat uygulama henüz ülkemizde kullanıma sunulmadığı için Google Play’den uygulamayı indiremiyorsunuz. Türkiye’de kullanıma açıldığında uygulamayı aynı adresten indirebileceksiniz. Tabi bunu beklemek istemyorsanız ve uygulamayı hemen denemek isterseniz aşağıda sizinle APK dosyasını paylaşıyoruz. APK dosyasını telefonunuza indirerek kurup uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. APK dosyalarını telefonunuza nasıl yükleyeceğinizi bilmiyorsanız daha önce paylaştığımız uygulama yükleme sayfasına buraya tıklayarak ulaşıp apk yükleme işlemini üçüncü adımda görebilirsiniz.

Instagram Lite uygulamasını yüklediğinizde siz de internet kotanızdan daha az harcamış olacak ve daha hızlı bir Instagram’a sahip olacaksınız. tabi daha az internet harcamanın ve daha hızlı bir kullanım deneyiminin bedeli olarak da Instagram Lite uygulamasında bazı özelliklerin olmadığını da göreceksiniz. Yükleyin, deneyin ve karşılaştırın. Hangi Instagram uygulaması size hitap edecekse o uygulama ile devam edersiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.instagram.lite


 QR Barkod  

 QR Barkod  Instagram Lite Uygulaması ile Daha Az İnternet Harcayın  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Kamera Uygulamaları, Android Medya Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İletişim için Android Uygulamaları, Sosyal Android Uygulamaları
, , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Ders Programı ve Okul Not Defteri Uygulaması
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1616sayfa/6870yorum) k201208021123 9809 20182630025