İki Boyutlu Platform Oyunu – İlerle, Kaç ve Saldır

  Will Hero İNDİR OYUN    Y: 30/07/2018


  Yayın:
  30/07/2018
  Okunma:
  430
  Site Puanı:
  5.14
  Kısa Link:
  lk1

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Azimli Kahraman oyununda atari, aksiyon, platform ve hile, hepsi bu iki boyutlu platform oyununda bir arada. Bu, dilediğin yere ve dilediğin zamanda dalabileceğin heyecan verici bir macera!

Prensesin başı belaya girdiğinde gerçek bir kahraman durdurulamaz bir canavara dönüşür ve bomba, tekme ve baltalarıyla yoluna devam eder. İlerlemek, kaçmak veya saldırmak için bir dokunuş yapabilirsin. Kılıç ustası ol, ağır tekmeler, bombalarla, bıçak ve balta atarak yoluna devam et. Ölümcül gücünü artırarak silahları geliştir. Yüksek bir kule inşa et, bir sürü yıkıcı savaş büyüleri aç.

Kahramanın için acımasız olanlar içinden düzinelerce miğfer bul: şövalye, prens, haçlı, viking, ejderha; ve şirin: Kedi, Köpek, Tek Boynuzlu At, Panda, Rakun, Tavuk, Domuz ve daha pek çok başkası. Zindanlar ve farklı oyun dünyalarını keşfet. Benzersiz miğferler içeren nadir ve efsanevi sandıklar bul.

Azimli Kahraman sadece zaman öldürmek için değil, tek parmakla bile oynanabilen heyecan verici bir atari, aksiyon ve platform oyunudur. Oyun İnternet olmadan da çalışır, tek yapman gereken indirmek ve aklınızı başınızdan alacak. Dilediğin yerde ve dilediğin zaman oyna! Arkadaşlarınla yarış ve bir kahraman ol!

Will Hero iki boyutlu platform oyununu Android telefonun için Google Play’den hemen ücretsiz olarak indirebilirsin. Daha önce paylaştığımız diğer platform oyunları için buraya tıkla!


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.zplay.willhero


 QR Barkod  İki Boyutlu Platform Oyunu – İlerle, Kaç ve Saldır  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
, , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 Google Resim Arama Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1626sayfa/6900yorum) k201208021123 9809 20182950539