HTC Windows Phone

   İNDİR HABER    G: 04/10/2013

HTC bugünlerde New York’da bir basın toplantısı düzenledi ve biz birkaç Android cihaz görmeyi umuyorduk, ancak Windows Phone 8 gösteriminin başlangıcı oldu. CEO Peter Chou Microsoft’un parka renkleri ile kaynaştırdığı HTC’nin ikonik dizaynına sahip Windows Phone 8X ve 8S’i içeren iki yeni cihazı tanıttı. Her iki cihaz AT&T, Verizon Wireless ve T-Mobile USA’i kapsayan 50 ülkede 150’den fazla taşıyıcı aracılığıyla Kasım’da başlamaya uygun olacak. Android hayranları çok kıskanç olmamalı çünkü bu cihazlar temelde One X ve One S’in Windows versiyonlarıdır. Donanım özellikleri her yönüyle oldukça aynıdır, ama HTC’de Beats Audio olarak özel bir yerleşik hoparlör bulunmaktadır.
HTC Windows Phone  2 yıldız
Benzer Sayfalar:
Android İşletim Sistemli Ürünler, Android Tablet Uygulamaları, Android ve Teknoloji Haberleri
, , , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 Google Resim Arama Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1626sayfa/6897yorum) k201208021123 9809 20182940546