HTC Windows Phone

  HABER 10/10/12

HTC bugünlerde New York’da bir basın toplantısı düzenledi ve biz birkaç Android cihaz görmeyi umuyorduk, ancak Windows Phone 8 gösteriminin başlangıcı oldu. CEO Peter Chou Microsoft’un parka renkleri ile kaynaştırdığı HTC’nin ikonik dizaynına sahip Windows Phone 8X ve 8S’i içeren iki yeni cihazı tanıttı. Her iki cihaz AT&T, Verizon Wireless ve T-Mobile USA’i kapsayan 50 ülkede 150’den fazla taşıyıcı aracılığıyla Kasım’da başlamaya uygun olacak. Android hayranları çok kıskanç olmamalı çünkü bu cihazlar temelde One X ve One S’in Windows versiyonlarıdır. Donanım özellikleri her yönüyle oldukça aynıdır, ama HTC’de Beats Audio olarak özel bir yerleşik hoparlör bulunmaktadır.
Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

HTC Windows Phone  2 yıldız
Benzer Sayfalar:
Android İşletim Sistemli Ürünler, Android Tablet Uygulamaları, Bilim ve Teknoloji Haberleri
, , , , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Adada Savaş Oyunu – PUBG Mobile Android
 Kodlama ve Programlama için Ücretsiz Android Uygulama
 Dino Android Platform Oyunu – Dino T-Rex
 Axess Kart için Kampanyalar Uygulaması
 Sanal Kedi Oyunu – Oliver Android
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1563sayfa/6728yorum) k201208021123 9809 20181131634