HTC Telefonlar Ne Zaman Android 6’ya Geçecek?

   İNDİR HABER    G: 30/12/2015

İnternette sızan bir tabloya göre HTC telefonların ne zaman Android 6.0, yani Android Marshmallow güncellemesi alacağı açığa çıktı. İşte aşağıdaki tabloda HTC marka ve modeline göre Android 6.0 güncellemesinin ne zaman verileceği gösteriliyor.

htc-android-6-update-roadmap
Tabloyu üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz. Yeşil olan kısımlarda “+” işareti ile gösterilenler o satırdaki güncellemeyi zaten almış olanlar. Yeşil olup da içinde tarih yazanlar ise o tarihte güncellemeyi alacaklar. Sarı olan kısımlar için o satırdaki güncelleme pas geçilmiş. Mavi kısımlar değerlendirme aşamasında. Gri olanlar henüz belli değil. Kırmızılar ise güncellemeleri durdurulmuş olanlar.
HTC Telefonlar Ne Zaman Android 6’ya Geçecek?  3 yıldız
Benzer Sayfalar:
Android ve Teknoloji Haberleri
, , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Kedi Savaşı Meow IO – Cat Fighter
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1627sayfa/6900yorum) k201208021123 9809 20182961809