Grow Castle – Kalenizi Sonuna Kadar Savunun

  20/12/16
Grow Castle – Kalenizi Sonuna Kadar Savunun

  Yayın: 20/12/2016
  Okunma: 26700
  Site Puanı: 62.78

 1 Yorum
Yorum Yaz

Grow Castle android oyununda kalenizi ve askerlerinizi sürekli geliştirerek çeşitli bölümlerle kalenize saldıran düşmanları yok etmeye çalışıyorsunuz. Her bölümde farklı ve daha güçlü düşmanlardan kalenizi savunmak zorundasınız. Sürekli güçlenen düşmanlardan kalenizi savunmak için askerlerinizi ve kalenizi sürekli güçlendirmeniz gerekiyor. Bu güçlendirmeleri ise altın veya pırlanta toplayarak yapıyorsunuz. Siz savaştıkça bu altın ve pırlantalar birikiyor. Siz debu ganimetleri hem kalenizi hem de askerlerinizi güçlendirmek için harcıyorsunuz. Siz güçlendikçe yeni ve daha zorlu düşman saldırılarında kalenizi savunabiliyor ve bir yeni bölüme geçebiliyorsunuz.

Oyun içinde normal “wave” adı verilen sıradan düşman saldırısı, harita üzerinde hem dünya hem de cehennem üzerinde düşman köylerini ele geçirme, ejderha saldırısı ile ejderhalardan hem para kazanma hem de güçlü silahlar kazanma gibi farklı bölümler bulunuyor. Her bölümde korunma amacınız ve kazançlarınız farklılık gösteriyor. Bununla beraber kazançlarınızı en iyi şekilde gerekli askerlerinize ve kalenize geliştirme için harcamanız gerekiyor. Ayrıca kale üstünde ise sınırlı asker yerleşiminiz var ve bunu çok iyi kullanmanız lazım.

Hem kule savunması yani “tower defense” hem de bir çeşit rpg oyunu oolan Grow Castle oyununa son güncellemeler ile klan, yani birliktelik/topluluk özelliği gelmiş bulunuyor. Herhangi bir guild’e katılarak kazançlarınızı artırabilir ve klanınızın gelişmesi için katkılarda bulunabilirsiniz. Ayrıca klan içindekilerle sohbet edebilir ve yazışabilirsiniz. Uzun soluklu ve elinizden bırakamayacağınız bu Grow Castle savaş ve savunma oyununu Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyun hakkında strateji bilgisi almak, soru sormak, klan paylaşmak veya oyun bilgilerinizi paylaşmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Oyunla ilgili yeni özellikler ve güncellemeler geldikçe bu sayfada paylaşılacak.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Grow Castle – Kalenizi Sonuna Kadar Savunun    Grow Castle – Kalenizi Sonuna Kadar Savunun    Grow Castle – Kalenizi Sonuna Kadar Savunun

 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.raongames.growcastle 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.  1 Yorum

    andropedi  (üye)
  20.12.2016-22:41
  andropedi
  Yorum: 1185
  Üyelik: 02.08.2012

  Türkçe bir klan arıyorsanız klan aramasına “EJDERYA” yazarak Türkiye klanına katılabilirsiniz. Grow Castle Türkiye.siz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Grow Castle – Kalenizi Sonuna Kadar Savunun  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Tablet Oyunları, Android Tablet Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Hayatta Kalma Rehberi Android Uygulaması
 İSPARK Fiyat ve Boş Otopark Android Uygulaması
 Akbil Android Uygulaması – İstanbulkart
 Ehliyet Sınav Soruları 2018 Telefon Uygulaması
 Araç Kiralama Android Uygulaması – Yolcu360
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2017 (dmoz registered)  (1545sayfa/6623yorum) k201208021123 9809 2018511841