Grow Castle – Kalenizi Sonuna Kadar Savunun

   İNDİR 20/12/16
Grow Castle – Kalenizi Sonuna Kadar Savunun

  Yayın: 20/12/2016
  Okunma: 27103
  Site Puanı: 49.50

 1 Yorum
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Grow Castle android oyununda kalenizi ve askerlerinizi sürekli geliştirerek çeşitli bölümlerle kalenize saldıran düşmanları yok etmeye çalışıyorsunuz. Her bölümde farklı ve daha güçlü düşmanlardan kalenizi savunmak zorundasınız. Sürekli güçlenen düşmanlardan kalenizi savunmak için askerlerinizi ve kalenizi sürekli güçlendirmeniz gerekiyor. Bu güçlendirmeleri ise altın veya pırlanta toplayarak yapıyorsunuz. Siz savaştıkça bu altın ve pırlantalar birikiyor. Siz debu ganimetleri hem kalenizi hem de askerlerinizi güçlendirmek için harcıyorsunuz. Siz güçlendikçe yeni ve daha zorlu düşman saldırılarında kalenizi savunabiliyor ve bir yeni bölüme geçebiliyorsunuz.

Oyun içinde normal “wave” adı verilen sıradan düşman saldırısı, harita üzerinde hem dünya hem de cehennem üzerinde düşman köylerini ele geçirme, ejderha saldırısı ile ejderhalardan hem para kazanma hem de güçlü silahlar kazanma gibi farklı bölümler bulunuyor. Her bölümde korunma amacınız ve kazançlarınız farklılık gösteriyor. Bununla beraber kazançlarınızı en iyi şekilde gerekli askerlerinize ve kalenize geliştirme için harcamanız gerekiyor. Ayrıca kale üstünde ise sınırlı asker yerleşiminiz var ve bunu çok iyi kullanmanız lazım.

Hem kule savunması yani “tower defense” hem de bir çeşit rpg oyunu oolan Grow Castle oyununa son güncellemeler ile klan, yani birliktelik/topluluk özelliği gelmiş bulunuyor. Herhangi bir guild’e katılarak kazançlarınızı artırabilir ve klanınızın gelişmesi için katkılarda bulunabilirsiniz. Ayrıca klan içindekilerle sohbet edebilir ve yazışabilirsiniz. Uzun soluklu ve elinizden bırakamayacağınız bu Grow Castle savaş ve savunma oyununu Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyun hakkında strateji bilgisi almak, soru sormak, klan paylaşmak veya oyun bilgilerinizi paylaşmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Oyunla ilgili yeni özellikler ve güncellemeler geldikçe bu sayfada paylaşılacak.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.raongames.growcastle


 QR Barkod  Grow Castle – Kalenizi Sonuna Kadar Savunun  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Tablet Oyunları, Android Tablet Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , ,


  1 Yorum

    andropedi  (üye)
  20.12.2016-22:41
  andropedi
  Yorum: 1229
  Üyelik: 02.08.2012

  Türkçe bir klan arıyorsanız klan aramasına “EJDERYA” yazarak Türkiye klanına katılabilirsiniz. Grow Castle Türkiye.siz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Android için Büyüteç Uygulaması
 2018 Dünya Kupası FIFA Android Uygulaması
 Çöp Adam Savaş Platformu Oyunu
 Türkçe Tabu Oyunu – Cep Telefonu Uygulaması
 Telefonda Labirent Oyunu – Maze Walk
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1587sayfa/6816yorum) k201208021123 9809 20181741051