Gmail’deki Postaları Bilgisayarınıza İndirebilirsiniz

   İNDİR HABER    G: 05/12/2013

google-yedekleme-2
Google, bir süredir üzerinde çalıştığı arşivleme ve yedeğini indirme özelliğini genişletme kararı aldı ve bir ay içerisinde artık Gmail maillerinizi de bilgisayarınıza indirip yedekleyebileceksiniz.

Şimdilik Google arşivleme özelliğinde 16 adet Google uygulaması için yedekleme özelliği bulunuyor. Bunlar arasında Google Takvim, Kişiler, Drive, Google Voice, Profil, Hangouts Mesajlaşmaları, Youtube ve diğer google uygulamaları bulunuyor.

Google tarafından yayınlanan habere göre bir ay içerisinde duyurusu yapılacak ve artık Gmail hesabınızdaki tüm maillerinizi de bilgisayarınıza yedekleyebileceksiniz.

Google yedekleme(arşivleme) sayfasına gitmek için tıklayın:

https://www.google.com/settings/takeout

google-yedekleme
Gmail’deki Postaları Bilgisayarınıza İndirebilirsiniz  5 yıldız
Benzer Sayfalar:
Android ve Teknoloji Haberleri
, , , , , , , , , , , , , , , , ,


  2 Yorum

    üzeyir Dinc  (misafir)
  24.06.2016-01:22

  Meraba Ben söyle bir soru sormak istiyorum bana Pdf olarak gelmemis bir Mail i nasil kayit yapa bilirim Druck yapabiliyorum ama kayit yapamiyorum cok denedim eger bir Pdf dosyasi ise oluyor bir bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim tesekkürler.

    Ali Yaşar Ünlütürk  (misafir)
  21.03.2018-00:18

  Postayı aç yazdır komutu ver ve yazıcı olarak “pdf” yazıcısını seç (Örbeğin Microsoft Print to PDF) yazdır de. Postanı pdf olarak kaydet.siz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Ders Programı ve Okul Not Defteri Uygulaması
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1616sayfa/6870yorum) k201208021123 9809 20182630655