Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 için Oreo Güncellemesi

   İNDİR HABER 19/03/18

Türkiye’deki Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 Plus ve Note 8 telefon sahiplerini sevindirici haber sonunda geldi. Bu modeller için Android 8, yani “Oreo” güncellemesi yayınlandı. Bu güncellemeyi nasıl yapacağınızı ve bu güncelleme ile telefonunuza ne gibi yenilikler geleceğini yazının devamında okuyabilirsiniz.

Bu güncellemeler ile telefondaki bazı hatalar giderildi ve performansta artış oldu. Ayrıca Samsung Experience arayüzü 9.0 versiyona yükseltildi. Bu güncelleme ile en büyük yenilik “Quick Panel” özelliklerinin geliştirilmesi oldu. Bu alan artık çok daha işlevsel bir hale getirildi. Ayrıca ana ekranda ikonlar daha işlevsel hale getirildi. Uygulama ikonlarına basılı tutarak hızlı erişim işlemlerine ulaşabilirsiniz. Samsung klavyesi de GIF resimlere ve hızlı erişim özelliklerine kavuştu.

Güncelleme ile birlikte Edge ekranı geliştirildi ve kilit ekranı ile “Always On” yetenekleri daha iyi hale getirildi. Ayrıca diğer büyük gelen yenilik ise “Samsung Dual Messenger” oldu. Bu yenilik ile desteklenen mesajlaşma uygulamalarından iki tane yüklenerek kullanılabilecek. Örneğin Whatsapp, Facebook Messenger gibi mesaj uygulamalarında iki farklı hesap kullanabileceksiniz.

Bluetooth kulaklık kullananlar için de LDAC ve AAC gibi gelişmiş profilli müzik dinleyebilme özellikleri getirildi. Bu özellikler sayesinde müzikteki gecikme süresi azalacak ve kalitesi artacak.

Güncellemeyi telefonunuza indirip kurmak için öncelikle büyük veri harcamasını önlemek için Wi-Fi’ye geçmelisiniz. Sonrasında telefonunuzun ayarlar sayfasından sistem güncellemelerini denetleyerek Oreo versiyonunu indirip yükleyebilirsiniz. Bu güncelleme sonrasında telefonunuzda yavaşlamalar veya hatalar meydana gelirse güncelleme sonrası telefonunuza format atarak temiz Android 8.0 (Oreo) kurulumu ile bu sorunları aşabilirsiniz.

Siz de güncelleme hakkındaki yorumlarınızı ve sorularınızı aşağıda paylaşabilirsiniz.
Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 için Oreo Güncellemesi  5 yıldız
Benzer Sayfalar:
Bilim ve Teknoloji Haberleri
, , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Android için Büyüteç Uygulaması
 2018 Dünya Kupası FIFA Android Uygulaması
 Çöp Adam Savaş Platformu Oyunu
 Türkçe Tabu Oyunu – Cep Telefonu Uygulaması
 Telefonda Labirent Oyunu – Maze Walk
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1587sayfa/6816yorum) k201208021123 9809 20181741107