Ücretsiz Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma Uygulaması – fuseMe

  UYGULAMA 10/07/14

  Yayın: 10/07/2014
  Okunma: 3578
  Site Puanı: 2.66

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Acision firması tarafından geliştirilen fuseMe ücretsiz mesajlaşma uygulaması Whatsapp, Tango, Viber veya Skype uygulamalarının bir benzeri.

FuseMe tüm bu uygulamalara benziyor fakat aynı zamanda tüm bu uygulamalarda olan özelliklerin hepsini barındırıyor.

Yani fuseMe uygulaması ile; Görüntülü görüşme, Sesli konuşma, Mesajlaşma, Video veya fotoğraf paylaşma, Simge gönderme gibi tüm mesajlaşma uygulamalarında bulunan özelliklerin hepsine sahip oluyorsunuz. Yani Whatsapp’ta bulunmayan görüntülü konuşma veya diğer uygulamalarda bulunmayan dosya gönderme özelliklerinin hepsi tek bir ücretsiz uygulamada toplandı. Ayrıca fuseMe uygulamasında bulunan bölünmüş ekran özelliği ile dosya gönderme, iletme gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Uygulama Haziran 2014 sonunda ücretsiz olarak yayınlandı ve giderek yaygınlaşacak gibi gözüküyor.

Ufak bir not: Uygulama ile mesajlaşmak veya görüntülü konuşmak için görüşeceğiniz kişide de aynı uygulamanın yüklü olması gerekiyor. Zaten uygulamayı ilk kurduğunuzda telefon rehberinizde veya sosyal platformlarda bulunan arkadaşlarınızdan kimlerin fuseme kullandığı otomatik olarak gözüküyor ve listenize ekleniyor.

Whatsapp, Tango veya Viber benzeri uygulamalarla problem yaşıyorsanız veya sıkıldıysanız bir de bu uygulamayı deneyebilirsiniz.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Ücretsiz Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma Uygulaması – fuseMe    Ücretsiz Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma Uygulaması – fuseMe    Ücretsiz Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma Uygulaması – fuseMe

 Sponsorlu Bağlantılar 


com.acision.fuseme 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Eğer iPhone veya iPad cihazınıza indirmek istiyorsanız buraya tıklayın.

  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Ücretsiz Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma Uygulaması – fuseMe  3 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Kamera Uygulamaları, Android Medya Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İletişim için Android Uygulamaları, Sosyal Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Fuar Uygulaması – WIN EURASIA
 Android Tema ve Başlatıcı – Microsoft Launcher
 Uber Taksi Mobil Android Uygulaması
 Hayatta Kalma Rehberi Android Uygulaması
 İSPARK Fiyat ve Boş Otopark Android Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2017 (dmoz registered)  (1548sayfa/6666yorum) k201208021123 9809 2018762115