Döviz Borsa Altın Android Uygulaması

   İNDİR UYGULAMA 04/07/15

  Yayın: 04/07/2015
  Okunma: 2252
  Site Puanı: 2.08

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Döviz Borsa Altın Android Uygulaması; Android işletim sistemine sahip cihaz kullanıcılarına finans konusunda tüm detaylı bilgileri sunan,kullanıcı tarafından Portföy ve Alarm oluşturulabilen, tek bir dokunuşla istenilen modül seçilerek detaylı bilgilerine ulaşabilen, oluşturulan portföy ile, önemli bütün finans bilgilerini tek bir sayfada görüntülenebilen, kolay kullanıma sahip,oldukça sade ve şık bir arayüz tasarımı olan ücretsiz bir finans uygulamasıdır.

Döviz, Foreks piyasalarında yüksek işlem hacmine sahip 67 ülkenin para birimini, anında güncellenen serbest piyasa alış satış fiyatlarını, döviz çevirici modülüyle, alarm kurma fonksiyonuyla, sade anlaşılır tasarımla hızlı bir şekilde takip edilebilen android uygulamasıdır.

Borsa, BİST-100, Bist-50, BİST-30 işlem gören bütün hisse senetlerini, hisse senetleri endekslerini, en çok artanları, en çok işlem görenleri, en çok azalanları, kişiye özel sayfa oluşturup, alarm kurulabilen, hisse senetlerindeki değişimleri yakından takip edilebileceği android uygulamasıdır.

Altın, ons altın, gram altın-çeyrek, yarım, tam altın-cumhuriyet, ata, reşat, hamit, gramise, ikibuçuk, beşli altın-14-18-22 ayar saf altın, değerleri güncellenen, alarm kurma özelliği ile altın piyasasını yakından takip etmenize yardımcı olan uygulamadır.

Akaryakıt, benzin, motorin, fuel oil ve lpg fiyatlarına güncel olarak ulaşılabilir.

Yatırım yapanlar veya işlerini döviz üzerinden yönetenler, piyasaları anlık olarak takip edenler döviz borsa altın android uygulamasını mutlaka denemelisiniz.
Bol kazançlar.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.yoslabs.doviz


 QR Barkod  Döviz Borsa Altın Android Uygulaması  3 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Bilgi Uygulamaları, Android Canlı Veri Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Haber Kaynağı Android Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Android için Büyüteç Uygulaması
 2018 Dünya Kupası FIFA Android Uygulaması
 Çöp Adam Savaş Platformu Oyunu
 Türkçe Tabu Oyunu – Cep Telefonu Uygulaması
 Telefonda Labirent Oyunu – Maze Walk
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1587sayfa/6816yorum) k201208021123 9809 20181741055