Dino Android Platform Oyunu – Dino T-Rex

   İNDİR OYUN    Y: 12/04/2018


  Yayın:
  12/04/2018
  Okunma:
  711
  Site Puanı:
  4.43
  Kısa Link:
  guc

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Google Chrome internet tarayıcısı internete bağlanamadığında bir hata sayfa gösterir ve eğer bekleyecekseniz bir iki boyutlu dinozor oyunu ile sizi eğlendirir. İşte bu Dino Android oyununu Android telefon ve tabletlere uyarlayan bir oyun geliştiricisi uygulamayı ücretsiz olarak Google Play’den indirmenize olanak sağlıyor.

Bu iki boyutlu Android Dinozor oyununda bir çölde koşturan dinozoru sadece ekrana tıklayarak engellerin üstünden zıplatıyorsunuz. İlk başta karşınıza daha yavaş bir şekilde kaktüsler çıkıyor. Yolda ilerledikçe koşu hızı artıyor ve engeller sıklaşıyor. Aynı zamanda gökyüzünden de kuş dinozorlar gelmeye başlıyor. Amacınız sadece doğru zamanda zıplayarak bu engellere çarpmamak. Oyun olduykça basit olsa da kendine bağlayabiliyor ve biraz hırs yaptırabiliyor. Oyun içinde kat ettiğiniz mesafeye göre en yüksek skor kaydı tutuluyor.

Siz de bu Dino T-Rex dinozor oyununu indirerek boş vakitlerinizde basit oynayış ile eğlenebilir, oyun içinde ilerledikçe karşınıza nasıl engeller çıkacağını kendiniz görebilirsiniz.

Diğer Android Platform Oyunları için buraya tıklayın.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.deerslab.dinoTREX


 QR Barkod  Dino Android Platform Oyunu – Dino T-Rex  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
, , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Ders Programı ve Okul Not Defteri Uygulaması
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1616sayfa/6870yorum) k201208021123 9809 20182630025