Dayframe – Fotoğraf Çerçevesi Uygulaması

   İNDİR UYGULAMA 04/12/13

  Yayın: 04/12/2013
  Okunma: 6633
  Site Puanı: 4.07

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Dayframe fotoğraf çerçevesi uygulaması, android cihazlar için yapılmış en iyi fotoğraf göstericisi uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Barındırdığı bir çok ince ayar sayesinde, android telefonunuzu veya android tabletinizi bir fotoğraf çerçevesine çevirmek için size tüm seçenekleri sunuyor. Sergilenecek fotoğraf galerisini isterseniz Facebook, Instagram, Flickr gibi sosyal ağlardan seçebiliyor, isterseniz cihazınızın dahili depolama birimindeki fotoğraflardan oluşturabiliyorsunuz.

Gün içerisinde hangi saatlerde hangi fotoğraf galerisini göstereceğini, cihazınızı kullanmadığınızda otomatik olarak başlayıp başlamayacağını, galeri gösterisinin ne kadar süreceğini, ileri-geri seçenekleri ve daha bir çok ince ayar ile tam istediğiniz bir fotoğraf çerçevesine kavuşmanız mümkün.

Örneğin evinizde kullanmadığınız eski bir android tablet veya telefonunuz var ise, bu uygulama ile bu cihazınızı tamamen dijital fotoğraf çerçevesine döndürebilirsiniz. Piyasada sadece dijital fotoğraf çerçevesi olarak satılan ürünlerden çok daha performanslı ve özelleştirilebilir bir canlı fotoğraf galerisi cihazına sahip olabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


cloudtv.dayframe


 QR Barkod  Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Dayframe – Fotoğraf Çerçevesi Uygulaması  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Medya Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Duvar Kağıdı Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Wi-Fi Bağlantı Sorunu Nasıl Çözülür?
 Android Telefonu Hızlandırma Yöntemleri
 Android Kafa Topu 2 Oyunu
 Android Video Düzenleme Uygulaması
 Nostaljik Yumurta Fırlatma Oyunu
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1573sayfa/6778yorum) k201208021123 9809 20181402231