Dayframe – Fotoğraf Çerçevesi Uygulaması

  UYGULAMA 04/12/13

  Yayın: 04/12/2013
  Okunma: 6387
  Site Puanı: 4.08

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Dayframe fotoğraf çerçevesi uygulaması, android cihazlar için yapılmış en iyi fotoğraf göstericisi uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Barındırdığı bir çok ince ayar sayesinde, android telefonunuzu veya android tabletinizi bir fotoğraf çerçevesine çevirmek için size tüm seçenekleri sunuyor. Sergilenecek fotoğraf galerisini isterseniz Facebook, Instagram, Flickr gibi sosyal ağlardan seçebiliyor, isterseniz cihazınızın dahili depolama birimindeki fotoğraflardan oluşturabiliyorsunuz.

Gün içerisinde hangi saatlerde hangi fotoğraf galerisini göstereceğini, cihazınızı kullanmadığınızda otomatik olarak başlayıp başlamayacağını, galeri gösterisinin ne kadar süreceğini, ileri-geri seçenekleri ve daha bir çok ince ayar ile tam istediğiniz bir fotoğraf çerçevesine kavuşmanız mümkün.

Örneğin evinizde kullanmadığınız eski bir android tablet veya telefonunuz var ise, bu uygulama ile bu cihazınızı tamamen dijital fotoğraf çerçevesine döndürebilirsiniz. Piyasada sadece dijital fotoğraf çerçevesi olarak satılan ürünlerden çok daha performanslı ve özelleştirilebilir bir canlı fotoğraf galerisi cihazına sahip olabilirsiniz.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Dayframe – Fotoğraf Çerçevesi Uygulaması    Dayframe – Fotoğraf Çerçevesi Uygulaması    Dayframe – Fotoğraf Çerçevesi Uygulaması

 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


cloudtv.dayframe 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Dayframe – Fotoğraf Çerçevesi Uygulaması  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Medya Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Duvar Kağıdı Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Fuar Uygulaması – WIN EURASIA
 Android Tema ve Başlatıcı – Microsoft Launcher
 Uber Taksi Mobil Android Uygulaması
 Hayatta Kalma Rehberi Android Uygulaması
 İSPARK Fiyat ve Boş Otopark Android Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2017 (dmoz registered)  (1548sayfa/6667yorum) k201208021123 9809 2018770501