Colonizer Gezegen Ele Geçirme Oyunu

  OYUN 01/04/17

  Yayın: 01/04/2017
  Okunma: 1013
  Site Puanı: 2.85

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Colonizer Android oyunu basit tek el oynanışı ile uzay boşluğunda rakibinize karşı tüm gezegenleri ele geçirmeye çalıştığınız bir oyun. Tanıtımını yaptığımız ücretsiz versiyonunda bazı özellikler kısıtlı olsa da var olan özellikler oyunun zevkli olmasına yetiyor.

Oyunda kaç adet rakibiniz olacağını, ne kadar büyüklükte bir uzayda savaşacağınızı ve silahlarınızın geliştirmelerini belirliyorsunuz. Oyun başladığı anda ilk gezegeninizde bulunan koloni gemilerini boş gezegenlere fırlatarak sayı üstünlüğü ile ele geçirmeye çalışıyorsunuz. Bir süre sonra düşman ile yanyana gelmek kaçınılmaz olduğundan sonraki hedefiniz düşman gezegenlerine saldırarak ele geçirmek oluyor. Tabi rakibiniz de boş durmayarak sizin gezegenlerinize saldırıyor. Oyunu oynarken de biraz stratejik olmak gerekiyor. Düşmanın saldırdığı gezegenlerinizde bulunan gemi sayısını en yüksek tutmak için desteklemeniz ve basit sayı hesapları ile saldırı yapmanız gerekiyor. Topladığınız yıldızlarla geliştirdiğiniz farklı gemileri ise stratejik olarak kullanmanız gerek. Uzay boşluğunda tüm gezegenleri ele geçiren ilk oyuncu oyunu kazanıyor.

Oyunda kaç rakip olacağı, harita büyüklüğü ve oyun zorluğu seçenekleri bulunuyor. Bu sayede kolaydan başladığınız oyunda tecrübe kazandıkça daha zorlu oyunlardan daha fazla keyif alabiliyorsunuz. Unutmadan da eklemek gerekiyor ki oyun görsel olarak bol grafikli olduğundan şarjınızı biraz hızlı bitirebilir. Oyunda reklam bulunmuyor, bu da bir avantaj. Fakat oyun için bazı özellikler gerçek para ile satın alınması gerekebiliyor.

Oyunun ücretsiz versiyonunu Google Play Store’dan indirebilirsiniz.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Colonizer Gezegen Ele Geçirme Oyunu    Colonizer Gezegen Ele Geçirme Oyunu    Colonizer Gezegen Ele Geçirme Oyunu

 Sponsorlu Bağlantılar 


com.gyorgyszucs.colonizer 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Colonizer Gezegen Ele Geçirme Oyunu  3 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
, , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Çizim ve Not Tarama Uygulama Uygulaması – Notebloc
 Çocuklar için Piyano Uygulaması – Kids Piano
 Android Gemi Oyunu – DOKDO
 Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 için Oreo Güncellemesi
 Android Roket Simülatörü – Spaceflight Simulator
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1553sayfa/6676yorum) k201208021123 9809 2018821755