Clash of Clans’a Güncelleme ile İkinci Köy Geldi!

    OYUN 25/05/17
Clash of Clans’a Güncelleme ile İkinci Köy Geldi!

  Yayın: 25/05/2017
  Okunma: 987
  Site Puanı: 3.62

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Uzun süredir ufak tefek güncellemeler ile oyuncularına sürprizler yapan Clash of Clans oyununa geçtiğimiz günlerde büyük bir güncelleme ile ikinci köy ve yenilikler geldi. Bu büyük güncelleme ile oyunun ikonu da değişti.

Gelen güncelleme ile ana köyünüze bir altın, bir de iksir madeni ilave edildi. İkinci köyünüze ise kıyıda bulunan hasarlı gemiyi tamir ederek gidiyorsunuz. İkinci köyünüze ulaştığınızda aslında bilmediğiniz çok bir şey olmayacak. Zaten bazı oyuncular da herhangi bir yenilik gelmediğinden şikayetçi. Çünkü yine boş ve yıkık bir arazi üzerinde sanki oyuna yeniden başlıyormuşsunuz gibi yeni bir köy kuruyorsunuz. Bazı askerler ve değişik güçleri, ya da yeni binalar da olsa yine yerleşim, saldırı, savunma olarak herşey ana köyünüze ilk başladığınız gibi.

İkinci köyünüzde para kazanmanın yolu ise yine altın ve iksir madenleri. Bunun yanı sıra günlük ganimet için düşmanlara saldırarak üç yıldızı tamamlamaya çalışıyorsunuz. Savaş kazanma sistemi ise saldırdığınız düşman karşılığında size de saldırı oluyor ve hangi saldırı daha çok yıldız alıp daha çok yıkım yaparsa o saldırı kazanıyor ve altın/iksir ile ödüllendiriliyorsunuz. Şunu da belirtmek gerekir ki ikinci köyün ilk köyünüz ile hiçbir maddi manevi bağı bulunmuyor.

Oyunu zaten uzun süredir oynayanlar için belki yeni bir köy kurmak heyecanlı olsa da bir süre sonra ikinci bir köy kurup sıfırdan geliştirmek bazı oyuncuları sıkabilir ve bu durum tepkiler de çekiyor. Bakalım, belki de sıradaki gelecek güncellemeler ile ikinci köy mevzusuna daha fazla heyecan katabilirler. Siz de Mayıs 2017’de gelen bu büyük güncelleme hakkındaki yorumlarınızı, ikinci köy hakkındaki püf noktaları yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Güncellemeyi yapmak içinse Google Play’den Clash of Clans oyununu güncellemeniz gerekiyor.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Clash of Clans’a Güncelleme ile İkinci Köy Geldi!    Clash of Clans’a Güncelleme ile İkinci Köy Geldi!    Clash of Clans’a Güncelleme ile İkinci Köy Geldi!

 Sponsorlu Bağlantılar 


com.supercell.clashofclans 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Clash of Clans’a Güncelleme ile İkinci Köy Geldi!  4 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları, Bilim ve Teknoloji Haberleri, Popüler, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Hayatta Kalma Rehberi Android Uygulaması
 İSPARK Fiyat ve Boş Otopark Android Uygulaması
 Akbil Android Uygulaması – İstanbulkart
 Ehliyet Sınav Soruları 2018 Telefon Uygulaması
 Araç Kiralama Android Uygulaması – Yolcu360
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2017 (dmoz registered)  (1545sayfa/6632yorum) k201208021123 9809 2018530406