Clash of Clans’a Güncelleme ile İkinci Köy Geldi!

     İNDİR OYUN    Y: 25/05/2017
Clash of Clans’a Güncelleme ile İkinci Köy Geldi!


  Yayın:
  25/05/2017
  Okunma:
  1533
  Site Puanı:
  3.39
  Kısa Link:
  aml

 1 Yorum
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Uzun süredir ufak tefek güncellemeler ile oyuncularına sürprizler yapan Clash of Clans oyununa geçtiğimiz günlerde büyük bir güncelleme ile ikinci köy ve yenilikler geldi. Bu büyük güncelleme ile oyunun ikonu da değişti.

Gelen güncelleme ile ana köyünüze bir altın, bir de iksir madeni ilave edildi. İkinci köyünüze ise kıyıda bulunan hasarlı gemiyi tamir ederek gidiyorsunuz. İkinci köyünüze ulaştığınızda aslında bilmediğiniz çok bir şey olmayacak. Zaten bazı oyuncular da herhangi bir yenilik gelmediğinden şikayetçi. Çünkü yine boş ve yıkık bir arazi üzerinde sanki oyuna yeniden başlıyormuşsunuz gibi yeni bir köy kuruyorsunuz. Bazı askerler ve değişik güçleri, ya da yeni binalar da olsa yine yerleşim, saldırı, savunma olarak herşey ana köyünüze ilk başladığınız gibi.

İkinci köyünüzde para kazanmanın yolu ise yine altın ve iksir madenleri. Bunun yanı sıra günlük ganimet için düşmanlara saldırarak üç yıldızı tamamlamaya çalışıyorsunuz. Savaş kazanma sistemi ise saldırdığınız düşman karşılığında size de saldırı oluyor ve hangi saldırı daha çok yıldız alıp daha çok yıkım yaparsa o saldırı kazanıyor ve altın/iksir ile ödüllendiriliyorsunuz. Şunu da belirtmek gerekir ki ikinci köyün ilk köyünüz ile hiçbir maddi manevi bağı bulunmuyor.

Oyunu zaten uzun süredir oynayanlar için belki yeni bir köy kurmak heyecanlı olsa da bir süre sonra ikinci bir köy kurup sıfırdan geliştirmek bazı oyuncuları sıkabilir ve bu durum tepkiler de çekiyor. Bakalım, belki de sıradaki gelecek güncellemeler ile ikinci köy mevzusuna daha fazla heyecan katabilirler. Siz de Mayıs 2017’de gelen bu büyük güncelleme hakkındaki yorumlarınızı, ikinci köy hakkındaki püf noktaları yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Güncellemeyi yapmak içinse Google Play’den Clash of Clans oyununu güncellemeniz gerekiyor.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.supercell.clashofclans


 QR Barkod  



Clash of Clans’a Güncelleme ile İkinci Köy Geldi!  4 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları, Android ve Teknoloji Haberleri, Popüler, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , ,


  1 Yorum

      Ramal  (misafir)
    02.07.2018-14:30

    2-ci guncelemeni yapın



siz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Ders Programı ve Okul Not Defteri Uygulaması
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1616sayfa/6870yorum) k201208021123 9809 20182630025