Clash of Clans’ta İnşaatçı Niye Gitti?

   İNDİR OYUN    G: 13/08/2017

Dünya çapında 100 milyondan fazla kişi tarafından indirilerek oynanan Clash of Clans oyunu 5’inci yıldönümüne özel sürprizlerle hikayesine devam ediyor. Bu sürprizlere bir yenisini ekleyen Clash of Clans, “Bye Bye Builder!” ismiyle bir video yayınlayarak inşaatçıların köyleri terk ettiğini duyurdu.

Video çok kısa bir zamanda 20 milyondan fazla kez izlendi. Videonun konusunda ise şimdiye kadar çok yorulmuş inşaatçının duygusal bir müzik eşliğinde yaptığı binaların sürekli yıkılmasından bıktığı ve artık köyü terk ettiği anlatılıyor. Videonun en sonunda ise “The Builder Left”, yani “İnşaatçı ayrıldı” sloganı yer alıyor. Peki inşaatçılar olmazsa inşaatları kim yapacak, yeni bir sistem mi geliyor? Öncelikle Clash of Clans’ın bu konu ile ilgili yayınladığı 1 dakika 47 saniyelik videosunu izleyelim:

 
Oyunun yapımcısı Supercell ise yayınladığı basın bülteninde “CoC oynayanlar 5’inci seneyi kutlarken inşaatçılar ise yaptıkları binaların sağlam durabileceği bir yer aramaya karar verdi.” şeklinde bir ifade kullanıldı. Clash of Clans severler ise bundan sonra ne olacağını, nasıl bir sistem geleceğini merak ediyor. Bu ihtimaller dahilinde, yeni bir inşaat üssü, yeni bir inşaatçı veya başka bir sistem oyuna entegre edilebilir. Siz de yorum bölümünde nasıl bir yeniliğin geleceği üzerine tahminlerinizi yazabilirsiniz.
Clash of Clans’ta İnşaatçı Niye Gitti?  5 yıldız
Benzer Sayfalar:
Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları, Android ve Teknoloji Haberleri
, , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 Sahte Konum ve GPS için Android Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1615sayfa/6868yorum) k201208021123 9809 20182611930