Clash of Clans Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

     İNDİR UYGULAMA    G: 07/02/2016

clash-of-clans-pc-1
Telefon ve tabletlerde en çok oynanan oyunlardan biri olan Clash of Clans oyununu bilgisayarınızda oynamak mümkün. Eğer Windows yüklü bir bilgisayarınız varsa siz de bilgisayarınızda Clash of Clans oyununu oynayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları bilgisayarınızdan takip edin.

1) İlk olarak bilgisayarınıza Bluestacks programını indirip kurmanız gerekiyor. Bu program bilgisayarınız için bir android emülatörüdür. Yani bu programı bilgisayarınıza indirip kurduğunuzda Clash of Clans dahil, telefonunuzda ve tabletinizde bulunan tüm oyun ve uygulamaları bilgisayarınızda da açabilirsiniz. Bluestacks programını bilgisayarınıza indirmek için buraya tıklayın.

clash-of-clans-pc-2
2) Programı indirdikten sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açarak adımları takip edin ve bluestacks’i bilgisayarınıza kurun.

3) Bluestacks programını bilgisayarınıza kurduktan sonra otomatik olarak program çalışmaya başlayacak. Eğer kendisi açılmazsa siz masaüstündeki Bluestacks kısayoluna tıklayarak programı çalıştırın. Programın ilk açılışı biraz uzun sürebilir, bu aşamada sabırlı olun ve bekleyin. Ayrıca programda bazı Türkçe yazılar düzgün okunamayabilir, bu konuda da bir endişeniz olmasın, herşey düzgün çalışıyor. Programı açtıktan sonra ana pencerede en popüler uygulama ve oyunların listesini göreceksiniz. Listeden Clash of Clans’ı bulun ve seçin.

clash-of-clans-pc-3
4) Oyunu ilk açtığınızda sizden bir Google hesabı ve şifre isteyecek. Buraya oyunu oynadığınız telefon veya tabletinizdeki Google(gmail) hesabınızı yazın ve şifresini girin. Bu adımda Bluestacks programına güvenle şifre girebilirsiniz. Bu program dünya çapında popüler ve güvenilirdir.

clash-of-clans-pc-4
clash-of-clans-pc-5
5) Google hesabınızla oturum açtıktan sonra eğer oyunu daha önce aynı hesapla oynuyorsanız size köyünüzün yüklenip yüklenmeyeceğini soruyor. Onaylarsanız telefonunuzda veya tabletinizde oynadığınız köyün aynısı artık bilgisayarınızda. İyi eğlenceler.

clash-of-clans-pc-7
Not: Hesabınıza giriş biraz uzun sürebiliyor ve bazen köyünüzü yüklemede aksaklıklar yaşanabiliyor. Bu yüzden bu işlemlerin tüm sorumluluğu ve riski size aittir.
Clash of Clans Bilgisayarda Nasıl Oynanır?  5 yıldız
Benzer Sayfalar:
Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İpuçları ve Yararlı Bilgiler, Nasıl Yapılır?, Önerilen, Popüler, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , ,


  6 Yorum

    hayat  (misafir)
  29.01.2016-11:29

  Ela klandi men inekem

    Ömer Yüksel  (misafir)
  29.07.2016-22:09

  Telefonda fabrika ayarı yaptım 102 levellik class of clans oyunu gitti gimeilimi ve şifresini unuttum geri kazanma imkanım varmı

    andropedi  (üye)
  01.08.2016-19:50
  andropedi
  Yorum: 1249
  Üyelik: 02.08.2012

  Oyun içinden oyun yapımcılarına “Yardım ve Destek” butonu ile ulaşabilirsiniz.

    cemal  (misafir)
  16.08.2016-20:02

  Şifremı unutum 3ay dir oraşyu uyunumu alamiyru

    cemal  (misafir)
  17.08.2016-20:30

  Köyömu adı ararat kaybetım

    Aysel  (misafir)
  28.10.2016-18:08

  Mən 1həftə əvvəl format nəticəsində sildiyim oyunu telefonuma geri gətirmək istəyirəm.Hansı proqramı məsləhət görərdinizsiz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 Sahte Konum ve GPS için Android Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1615sayfa/6868yorum) k201208021123 9809 20182620317