Çizim ve Not Tarama Uygulaması – Notebloc

    UYGULAMA 23/03/18
Çizim ve Not Tarama Uygulaması – Notebloc

  Yayın: 23/03/2018
  Okunma: 371
  Site Puanı: 12.27

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip Et

Telefonlar için tasarlanmış ve çektiğiniz fotoğrafları tarayarak düzgünleştirip pdf ve jpg resim dosyasına dönüştüren bu reklamsız ve sade uygulama bu işi en iyi yapan uygulamalardan. Çizim ve not tarama uygulaması olan Notebloc’u ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Notebloc uygulaması tamamen ücretsiz ve sınırsız kullanım amacıyla Barselona’daki bir not defteri firması tarafından tasarlanmış. Yani uygulamanın asıl amacı aslında çizim ve not defterindeki notlarınızı taramak ve pdf ve resim dosyalarına dönüştürmek. Tabi siz bu uygulamayı resmi belgeler, dökümanlar ve diğer dosyalar için de rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Uygulamayı açtıktan sonra tek yapmanız gereken dönüştürmek ve telefonunuza kaydetmek istediğiniz dökümanın fotoğrafını çekmek. Uygulama akıllı özellikleri ile belgenin köşelerini otomatik olarak bulabiliyor ve böylece perspektif görünümü düzeltebiliyor. Çektiğiniz fotoğraftaki gölgeler veya benzeri istenmeyen ışıklar otomatik olarak siliniyor. Dönüştürülen belge ise yine otomatik olarak uygulama içine kaydediliyor ve bunları klasörleyebiliyorsunuz. Uygulama içinden daha önce dönüştürdüğünüz belgelere ulaşabiliyor ve onları pdf ya da jpg olarak her türlü uygulama üzerinden paylaşabiliyorsunuz. Örneğin Whatsapp üzerinden belge olarak ya da Gmail üzerinden e-posta olarak gönderebiliyorsunuz.

Firmanın kendi ürettiği not defterleri üzerinden çektiğiniz fotoğraflarda not defterinin kılavuz çizgileri ve kareleri otomatik olarak yok edilebiliyor. Diğer not defterlerinde de kılavuz çizgi ölçülerinin uyuştuğu durumlarda aynı sonucu almanız mümkün.

Tamamen ücretsiz ve reklamsız olan bu çizim ve not tarama uygulamasını hemen Google Play’den telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Çizim ve Not Tarama Uygulaması – Notebloc    Çizim ve Not Tarama Uygulaması – Notebloc    Çizim ve Not Tarama Uygulaması – Notebloc

 Sponsorlu Bağlantılar 


com.notebloc.app 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Çizim ve Not Tarama Uygulaması – Notebloc  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Kamera Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Eğlenceli Android Uygulamaları, Önerilen, Popüler
, , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Adada Savaş Oyunu – PUBG Mobile Android
 Kodlama ve Programlama için Ücretsiz Android Uygulama
 Dino Android Platform Oyunu – Dino T-Rex
 Axess Kart için Kampanyalar Uygulaması
 Sanal Kedi Oyunu – Oliver Android
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1563sayfa/6726yorum) k201208021123 9809 20181120633