Call of Duty: Heroes – Android Savaş Oyunu

     İNDİR OYUN 20/12/14
Call of Duty: Heroes – Android Savaş Oyunu

  Yayın: 20/12/2014
  Okunma: 4885
  Site Puanı: 3.89

 1 Yorum
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Bilgisayarlarda ve oyun konsollarında oldukça popüler olan ve milyonlarca kişi tarafından oynanan Call of Duty oyunun Android versiyonu Activision firması tarafından yayınlandı.

Elit askerler ve efsane kahramanlardan oluşan ordunuzu ve askerlerinizi yöneterek aksiyon dolu savaşlara hazır olun. Askeri üssünüzü kurun, geliştirin ve birbirinden üstün askerleri eğitin. Ordunuzu yönetmenin yanında Price, Soap ve Harper gibi kahraman askerlerinizi birebir yönetin. Arkadaşlarınızla birlik olup üstün bir ordu kurun.

Call of Duty Modern Warfare ve Call of Duty Black Ops oyunlarında bulunan kahramanları eğiterek seviyelerini yükseltin ve güçlendirin. Her kahraman asker kendi güçlerine ve saldırı özelliklerine sahip.

Juggernauts, Dragonfires ve Claws birliklerinizi oluşturun ve yönetin. Askeri üssünüze Sentry Guns, Guardians, SAM Turrets, Howitzers, Mines ve diğer 30 çeşit savunmanızı yerleştirin ve yükseltmeleri yapın.

Oyunu oynamak için internet bağlantınız olması gerekmektedir. Ayrıca oyun özellikle tabletlerde ve yüksek performanslı cep telefonlarında daha rahat oynanabilmektedir. Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. fakat oyun içerisinde gerçek para ile satın alabileceğiniz unsurlar bulunmaktadır. Oyununuz hakkında haberler ve uyarılar telefonunuzun uyarı çubuğuna gelmektedir.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.activision.callofduty.heroes


 QR Barkod  

 





Call of Duty: Heroes – Android Savaş Oyunu  4 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları, iPhone ve iPad Uygulamaları, Popüler
, , , , , , , , , , , , , ,


  1 Yorum

      mikail  (misafir)
    22.12.2014-00:46

    Oyun çok güzel ama ben en baştan oynamak istiyorum diliyorum bir daha yukleyince kaldığım yerden devam ediyor ben bunu istemiyorum nasıl en yeniden 1.lv den başlayan bilirim



siz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Android için Büyüteç Uygulaması
 2018 Dünya Kupası FIFA Android Uygulaması
 Çöp Adam Savaş Platformu Oyunu
 Türkçe Tabu Oyunu – Cep Telefonu Uygulaması
 Telefonda Labirent Oyunu – Maze Walk
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1587sayfa/6816yorum) k201208021123 9809 20181740722