Android Uygulama ve Oyun Yedekleme – App Backup & Restore

  App Backup Restore Transfer İNDİR UYGULAMA    G: 16/05/2018
Android Uygulama ve Oyun Yedekleme – App Backup & Restore


  Güncelleme:
  16/05/2018
  Okunma:
  11989
  Site Puanı:
  8.16
  Kısa Link:
  eeb

 2 yorum
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Android telefonunuza veya tabletinize yüklediğiniz uygulamaları veya oyunları yedeklemek istiyorsanız ücretsiz App Backup & Restore uygulamasını kullanabilirsiniz.

Telefonunuzu veya tabletinizi fabrika ayarlarına geri döndürmeden önce, yani restlemeden/formatlamadan önce yüklediğiniz uygulamaları kaybetmek istemiyorsanız App Backup & Restore uygulaması ile apk dosyalarını sd kartınıza yedekleyebilirsiniz. Telefonunuzu resetledikten sonra sadece App Backup & Restore uygulmasını tekrar yükleyerek tüm yedeklediğiniz uygulamaları tek dokunuşla tekrar kurabilirsiniz.

Uygulama yedek dosyalarını SD Kartınıza kaydettiğinden dolayı format atarken telefonunuzdaki SD Kartı silmeyin. Veya SD kartınıza da format atacaksanız, öncesinde App Backup & Restore uygulamasının aldığı yedek klasörü sd karttan bilgisayarınıza yedekleyin.

Ayrıca uygulama ile yedekleme yaptıktan sonra daha önce yüklediğiniz herhangi bir oyunu veya uygulamayı güncellediğinizde, güncellenmiş versiyonlar ile problem yaşarsanız, daha önce bu uygulama ile aldığınız yedek dosyadaki versiyona geri dönebilirsiniz.

Bu uygulama ile telefonunuza yüklediğiniz oyun veya uygulamaların apk dosyasını mail ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda toplu kaldırma işlemi de yapıyor. Yani telefonunuzdan kaldırmak istediğiniz birden fazla uygulamayı listeden seçerek bir kerede tamamını kaldırabilirsiniz.

Uygulama bazı cihazlarda sd kartı görmeyebiliyor. Yedekleme işlemini telefonun kendi hafızasına yapıyor. Bu durumda telefon hafızasına yapılan yedekleme dosyalarını kendiniz manuel olarak sd kartınıza veya bilgisayarınıza kopyalamayı unutmayın. Aksi takdirde telefonu formatladıktan sonra yedek dosyalarınız da silinir.

Önemli not: Bu uygulama sadece uygulamaların ve oyunların apk, yani kurulum dosyalarını yedekler. Uygulama veya oyunların veri dosyalarını yedeklemez. Yani bir oyunu oynadıktan sonra telefonunuza format atar ve bu uygulama ile oyunu geri yüklerseniz daha önce oynadığınız oyun ve veriler geri gelmez. Sadece oyunu tekrar kurmanıza yarar ve oyuna en baştan başlamanız gerekir.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


mobi.infolife.appbackup


 QR Barkod  Android Uygulama ve Oyun Yedekleme – App Backup & Restore  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Güvenlik Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, Nasıl Yapılır?, Önerilen, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


  2 Yorum

    Murat Demir  (misafir)
  09.12.2016-13:49

  Farmville 2 27 seviye derdim şimdi gelmiyor ne yapmam gerek

    Ismailguney  (misafir)
  09.08.2017-19:33

  Eposta.unuttmciftliksilindi haydayinasilgeri yuklermsiz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 Google Resim Arama Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1626sayfa/6900yorum) k201208021123 9809 20182950539