Android Tema ve Başlatıcı – Microsoft Launcher

  UYGULAMA 14/03/18

  Yayın: 14/03/2018
  Okunma: 273
  Site Puanı: 7.11

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip Et

Microsoft Launcher ile cihazınızı kişiselleştirerek duvar kağıtları, tema renkleri, simge paketleri ve daha fazlasıyla stilinize uygun hale getirebilirsiniz. Microsoft hesabıyla ya da iş veya okul hesabıyla, kişiselleştirilmiş akışınızda takviminize, belgelerinize ve son etkinliklerinize erişebilirsiniz. Hatta fotoğrafları, belgeleri ve web sayfalarını Windows bilgisayarınızda açarak tüm cihazlarınızda üretken bir şekilde çalışabilirsiniz. Android tema ve başlatıcı olarak kullanabileceğiniz Microsoft Launcher uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Başlıca Özellikler:

*Kişilerinize kolayca erişin. Sizin için en önemli olan kişilere kolayca erişin.

*Kişileri Ana ekrana sabitleyin ve Ana ekranda, dock’ta veya klasörlerde dilediğiniz yere yerleştirin.

* Ekranınızın görünümünü seçin. Duvar kağıdını, temaları, tema rengini, simge paketlerini, hareketleri ve daha fazlasını özelleştirerek cihazınızın görünümünü kişiselleştirin.

* Kişiselleştirilmiş akış. Haberleri, takvim etkinliklerini, belgeleri, kişileri ve diğer bilgileri kişiselleştirilmiş akışınızda görerek en önemli bilgilere hızlıca göz atın. Dilerseniz akışınızı varsayılan Ana Ekran olarak bile ayarlayabilirsiniz.

* İşlerinize bilgisayarda devam edin. Telefonunuzu Windows bilgisayarınıza bağlayarak, çektiğiniz fotoğrafı anında bilgisayarınızda görün veya bir Office 365 belgesini düzenlemeye bilgisayarınızda devam edin.

* Tek bir yerden web’de ve telefonunuzda arama yapın. Microsoft Launcher’ın genel arama çubuğunu kullanarak web’de veya dosyalarınızda, uygulamalarınızda, belgelerinizde, iletilerinizde ve web sonuçlarında arama yapın.

* Hareket özelleştirme. Kapsamlı hareket özelleştirme özellikleri sayesinde iki kez dokunarak telefonunuzu kilitleyebilir, kaydırarak arama yapabilir ve daha fazla özellikten yararlanabilirsiniz.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Android Tema ve Başlatıcı – Microsoft Launcher    Android Tema ve Başlatıcı – Microsoft Launcher    Android Tema ve Başlatıcı – Microsoft Launcher

 Sponsorlu Bağlantılar 


com.microsoft.launcher 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Tema ve Başlatıcı – Microsoft Launcher  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Widget Uygulamaları
, , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Adada Savaş Oyunu – PUBG Mobile Android
 Kodlama ve Programlama için Ücretsiz Android Uygulama
 Dino Android Platform Oyunu – Dino T-Rex
 Axess Kart için Kampanyalar Uygulaması
 Sanal Kedi Oyunu – Oliver Android
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1563sayfa/6726yorum) k201208021123 9809 20181120630