Android Telefonda Word Dosyalarını Açma – Microsoft Word

  UYGULAMA 05/11/15

  Yayın: 05/11/2015
  Okunma: 2825
  Site Puanı: 3.26

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Android telefonlar ve tabletler için gerçek Microsoft Word uygulaması.
Android için Microsoft Word, hareket halindeyken çalışabilmeniz için tasarlanmıştır. Word, Android telefonlar ve tabletler için tasarlanmış kullanımı kolay dokunmatik deneyimin yanı sıra Office’in tanıdık görünümüne ve kalitesine sahiptir. İster harika bir belge oluşturun, isterseniz de hareket halindeyken belgeyi okuyarak hızlı düzenlemeler yapın. Word size istediğiniz en iyi verimlilik deneyimini sunar. Belgenizin Office’te en iyi şekilde görüntüleneceğini, cihazlar arasında geçiş yaptığınızda biçimlendirmeyi veya verileri kaybetmeyeceğinizi bilerek güvenle çalışın. Bulutta depolanan belgelerinize dilediğiniz zaman kolayca erişebilirsiniz.

Ücretsiz Microsoft Word uygulaması sayesinde 10,1 inç veya daha küçük boyuttaki bir ekrana sahip olan cihazlarda belgeleri görüntüleme, oluşturma ve düzenleme gibi temel eylemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bir Office 365 aboneliği ile tam Word deneyimine sahip olabilirsiniz.
Gerçek Microsoft Word:
Microsoft Word ile Android telefonlarınızda ve tabletlerinizde en iyi verimlilik uygulamasına sahip olun. Office’in tanıdık görünümünü ve kalitesini Android için tasarlanmış dokunmatik dostu deneyimle birleştirir.
* Office, benzersiz bir dosya uyumluluğu ve yerleşim düzeni sunar. Belgeler Android telefonlarda ve tabletlerde tam olarak istediğiniz şekilde görüntülenir.
* Şeritteki tanıdık gezinme ve menü seçenekleri, kolay bir şekilde kullanmaya başlamanıza yardımcı olur
* Resimler, grafikler, dip notlar, formüller ve tablolar gibi tanıdık Word özelliklerine sahip bu dokunmatik uygulamalar telefonunuzda veya tabletinizde size en iyi verimlilik deneyimini sunar.
* PowerPoint uygulaması telefonunuzda tek elle kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Denetimler ekranın alt bölümünde yer alır. Klavye veya fare gerekmez
* Görev listeniz, araştırma makaleniz veya ailenize dair bilgiler için kullanışlı şablonlarını kullanarak zamandan tasarruf edin.
Dilediğiniz Yerde Dilediğiniz Zamanda Çalışın:
Dokunmatik Word uygulamasıyla her yerden verimli bir şekilde çalışın. Buluttaki belgelerinize kolay bir şekilde erişerek hareket halinde belge oluşturun, okuyun ve düzenleyin.
* Word ile harika görünüme sahip belgeler oluşturun. Dokunmatik kullanımla metin kutusu, grafik ve resim eklemek kolaydır.
* Word ile zengin okuma deneyiminden yararlanın. Dinamik düzenleme, belgenizin görünümü Android Telefonunuza uyacak şekilde ayarlar. Böylece e-kitap stilindeki belgeleri basit çekme hareketleriyle okuyabilirsiniz.
* Tüm cihazlardan son kullandığınız dosyalara erişin, böylece hızlı bir şekilde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
* Belgelerinize tek tıklamayla erişin. OneDrive, OneDrive İş, SharePoint, Google Drive, Box ve Dropbox desteğiyle dosyalarınıza istediğiniz zaman erişin.

Birlikte Çalışın:
Çalışmalarınızı ve fikirlerinizi doğrudan Android telefonunuzdan ve tabletinizden başkalarıyla paylaşın.
* Buluta bağlı Word uygulamasıyla belgelerinizi kolay bir şekilde paylaşın
* Değişiklikleri izleyin, açıklama ekleyin ve belgeleri işaretleyin, böylece herkes düzenlemeleri daha iyi anlayabilir.
* Belgelerinizi e-postayla köprü veya ek olarak göndererek paylaşın.
Gereksinimler:
* İşletim sistemi sürümü: KitKat (4.4.X) veya üzeri (Android M henüz desteklenmemektedir
* 1 GB veya daha fazla RAM

Belge oluşturmak veya düzenlemek için ücretsiz bir Microsoft hesabıyla oturum açın. Tam Office deneyimine sahip olmak için uygun bir Office 365 aboneliği gerekir. 10,1 inç boyutundan büyük bir ekrana sahip tabletler üzerinde elektronik tablolar oluşturmak veya düzenlemek için aynı zamanda Office 365 gerekir.

Bir aboneliğiniz yoksa birçok ülkede ve bölgede uygulamanın içinden Office 365 Ev veya Office 365 Bireysel aboneliklerini satın alabilirsiniz.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Android Telefonda Word Dosyalarını Açma – Microsoft Word    Android Telefonda Word Dosyalarını Açma – Microsoft Word    Android Telefonda Word Dosyalarını Açma – Microsoft Word

 Sponsorlu Bağlantılar 


com.microsoft.office.word 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Telefonda Word Dosyalarını Açma – Microsoft Word  4 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Çocuklar için Piyano Uygulaması – Kids Piano
 Android Gemi Oyunu – DOKDO
 Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 için Oreo Güncellemesi
 Android Roket Simülatörü – Spaceflight Simulator
 Fuar Uygulaması – WIN EURASIA
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2017 (dmoz registered)  (1552sayfa/6673yorum) k201208021123 9809 2018810310