Android Telefon için Basit Not Defteri

   İNDİR UYGULAMA    Y: 10/09/2017


  Yayın:
  10/09/2017
  Okunma:
  2315
  Site Puanı:
  6.18
  Kısa Link:
  948

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Monospace Android uygulaması telefonunuz için oldukça basit bir not defteri ve yazı editörüdür. Sade tasarımı ile notlar almanızı, defter yazmanızı ve düzenlemenizi oldukça kolay bir şekilde sağlar.

Monospace Android not defteri uygulamasında dosya ismi yazı başlığınız olur ve otomatik olarak farklı renkte belirir. Daha sonra sayfa içine kalın, altı çizili veya italik şeklinde maddeler, paragraflar ve cümleler ekleyebilirsiniz. Yazı sonunda ise Monospace uygulamasına özgü bir özellik olan hashtag özelliğini kullanabilirsiniz. Sayfaların sonuna eklediğiniz hashtag’ler yazının hangi klasörlerde bulunacağını belirler. Yani Monospace uygulamasında klasik bildiğimiz klasörleme sistemi yoktur. Girmiş olduğunuz hashtag’lere göre klasörler otomatik olarak oluşur.

Uygulamada ayrıca koyu arka plan/açık renk metin veya tam tersini de kullanabilirsiniz. Kolayca notlar alabileceğiniz ve yazı yazabileceğiniz bu sade ve küçük boyutlu Android uygulaması Google Play’de ücretsiz. Eğer uygulama geliştiricilerine destek olmak ister ve birkaç ufak ek özellik kazanmak isterseniz Pro sürümünü satın alabilirsiniz. Bu açıdan uygulamanın bir diğer güzelliği ise uygulama içinde reklamların bulunmaması.

Monospace Android not defteri uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Diğer not defteri uygulamaları için tıklayın.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.underwood.monospace


 QR Barkod  Android Telefon için Basit Not Defteri  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Mini Android Uygulamaları, Önerilen
, , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Ders Programı ve Okul Not Defteri Uygulaması
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1616sayfa/6870yorum) k201208021123 9809 20182630655