Android Telefon Güvenli Modda Nasıl Başlatılır?

   İNDİR İPUCU    G: 06/08/2014

Android’li cihazınız sorun çıkarıyor ve sorunlu uygulamayı kaldırmak için telefonunuzu açamıyorsanız o zaman bu yolu izleyin.

Android’li cihazınızda onu kullanmanıza engel olan sorunlar yaşıyorsanız ve bunun son zamanlarda yüklediğiniz bir uygulamadan kaynaklandığını düşünüyorsanız, onu güvenli modda başlatabileceğiniz biliyor muydunuz?

Cihazınızı güvenli modda başlatmak için izleyebileceğiniz iki yöntem var. Android 4.1 veya daha üzerine sahipseniz, güç seçenekleri ekrana gelene kadar basılı tutun. Güç seçenekleri göründüğünde güç düğmesine uzun dokunun. Şimdi telefonunuzun size onu güvenli modda açmayı teklif etmesi gerekiyor.

Bu yöntemin çalışmadığı ceplerde ve daha eski telefonlarda ise telefonunuzu baştan başlatın, telefonunuz açıldığı sırada ses açma ve kısma düğmelerine aynı anda basın ve basılı tutun. “Güvenli mod” sözcükleri ekranınızın alt tarafında belirecektir.

Telefonunuzda kilitlenme, donma, pilin çabuk tükenmesi gibi sorunlar varsa, bu sorunların son zamanlarda yüklediğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyor olması muhtemel. Cebinizi güvenli modda başlattıktan sonra son yüklediğiniz uygulamaları kaldırmayı deneyin. Sorunu gideremiyorsanız, telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekebilir.

kaynak: chip.com.tr

 

Android Telefon Güvenli Modda Nasıl Başlatılır?   Android Telefon Güvenli Modda Nasıl Başlatılır?  3 yıldız
Benzer Sayfalar:
İpuçları ve Yararlı Bilgiler, Nasıl Yapılır?
, , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 Google Resim Arama Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1626sayfa/6898yorum) k201208021123 9809 20182941429