Android Roket Simülatörü – Spaceflight Simulator

  OYUN 18/03/18

  Yayın: 18/03/2018
  Okunma: 276
  Site Puanı: 7.96

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip Et

Spaceflight Simulator Android oyunu ile telefonunuzda roket parçalarını birleştirerek uzaya fırlatabilir, yörüngeye oturtabilir ve diğer gezegenleri keşfe gidebilirsiniz. Bu Android Roket Simülatörü oyunu gerçekliğe oldukça yakın şekilde tasarlanmış fizik ve oynanış kuralları ile tasarlanmış. Oyun içinde reklamlar bulunmuyor ve oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz.

Roket simülatörü oyununda roket parçalarını gerçeğe uygun şekilde dizmeniz gerekiyor. Paraşüt ekipmanı, astronot kapsülü, birleştirici ve ayırıcılar, yakıt deposu, motor, iniş ekipmanları gibi temel parçaları birleştirmek için kullanabilirsiniz. Daha ileri seviye parçaların bulunduğu paketi ise düşük ücret ödeyerek satın alıp parçaları tamamlayabilirsiniz. Fakat oyunu oynamak için para harcayarak parça almak zorunda değilsiniz. Temel parçalarla bile bu roket oyununu gerçeğe en yakın şekilde oynayabilirsiniz.

Şu anda oyunda çeşitli gezegenler ve uydular bulunuyor. Bunlar; venüs, dünya, ay, mars, phobos ve deimos. Oyuna yakın zamanda daha fazla gezegen ve uydu eklenecek. Oyunu oynarken limitler bulunmuyor. Uzayın sonsuz boşluğunda yörüngelere oturarak ufak motor hareketleri ile seyahat edebiliyorsunuz.

Android Roket Simülatörü oyunu olan Space Simulator’u oynarken ilk olarak dikkat etmeniz gereken yakıtı verimli bir şekilde harcamak. İkincisi ise roket uzaya çıkarken ve uzayda ilerlerken yer çekimi kuvvetlerini dikkatli şekilde hesaba katarak yörüngeden yörüngelere geçiş yapmanız ve oturmanız gerekiyor. Yani motorları açıp dümdüz uzaya çıkmak gibi bir durum söz konusu değil. Küçük motor hareketleri ve sağ/sol kumandaları ile roketi hassas bir şekilde kontrol etmeniz gerekiyor. Bu yüzden oyun aslında bir simülatör olarak geçiyor.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Android Roket Simülatörü – Spaceflight Simulator    Android Roket Simülatörü – Spaceflight Simulator    Android Roket Simülatörü – Spaceflight Simulator

 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.StefMorojna.SpaceflightSimulator 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Roket Simülatörü – Spaceflight Simulator  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
, , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Adada Savaş Oyunu – PUBG Mobile Android
 Kodlama ve Programlama için Ücretsiz Android Uygulama
 Dino Android Platform Oyunu – Dino T-Rex
 Axess Kart için Kampanyalar Uygulaması
 Sanal Kedi Oyunu – Oliver Android
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1563sayfa/6726yorum) k201208021123 9809 20181120632