Haxball Benzeri Android Online Futbol – MamoBall Beta

   İNDİR OYUN 25/10/15

  Yayın: 25/10/2015
  Okunma: 3907
  Site Puanı: 4.14

 1 Yorum
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Mamoball online bir futbol oyunudur. Android telefon ve tabletler üzerinden real-time olarak oynanması mümkün bir oyundur. Popüler bir web browser oyunu olan haxball oyununu daha önce oynamış olanlar bu oyunun işleyişi hakkında az çok bilgi sahibidir.

Oyunun işleyişi hakkında basitçe oyunda ‘Kırmızı Takım’ ve ‘Mavi Takım’ olmak üzere 2 takım vardır. Bu takımlar birbirleri ile oda sahibinin belirlemiş olduğu limitler dahilinde maç yapabilmektedirler. Oyuna sonradan gelen kullanıcılar otomatik olarak ‘Seyirciler’ bölgesine eklenip, oda sahibinin yönetimiyle takımları belirlenmektedir.

– Oyunda oda kurabilmeniz için, UPNP destekleyen bir modeminizin olması gerekmektedir. Modem arayüzünden bu özelliğinizi açabilirsiniz. (Bu özelliği bulunduğunuz ağ üzerinde port açabilmeniz için istenir. 3G interneti böyle bir özelliği desteklemediğinden şuan için 3G kullanıcıları oda kuramaz ama var olan odalara bağlanabilirler.)

Oyun siz kullanıcılardan gelecek olan istekler doğrultusunda geliştirilecektir. Sizlerin görüş ve önerileri bizler için çok önemlidir.

Oyun yeni olduğu için ilk etap için çeşitli hatalarla karşılaşmanız mümkün. Ayrıca yine oyun yeni olduğu için, oyunda kurulu oda sayısı az olabilir, oyunu popülerleştirmek sizlerin elinde. Siz isteyin biz gerçekleştirelim.

Oyuna ilerleyen güncellemelerde Dream League özelliği eklenmesi planlanıyor.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.mamo.ball.android


 QR Barkod  Haxball Benzeri Android Online Futbol – MamoBall Beta  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , ,


  1 Yorum

      Osman  (misafir)
    22.11.2015-22:45

    Çok başarılısiz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Android için Büyüteç Uygulaması
 2018 Dünya Kupası FIFA Android Uygulaması
 Çöp Adam Savaş Platformu Oyunu
 Türkçe Tabu Oyunu – Cep Telefonu Uygulaması
 Telefonda Labirent Oyunu – Maze Walk
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1587sayfa/6811yorum) k201208021123 9809 20181701900