Android Notifier – PC Telefon Bildirimleri

   İNDİR UYGULAMA    G: 04/10/2013


  Güncelleme:
  04/10/2013
  Okunma:
  5764
  Site Puanı:
  2.60
  Kısa Link:
  6ss

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Android telefonunuz sessiz modda olduğunda, telefon uzaktayken veya önemli bir çağrı/mesaj beklerken; gelen bildirimleri göremeyebilirsiniz. Google’ın resmi olarak Android için sunduğu Android Notifier bu tür durumlarda yardımınıza koşuyor.

Android telefonunuza gelen bildirimleri, telefonunuzu Wi-Fi, Bluetooth veya USB üzerinden bilgisayarınıza bağlayarak; anlık olarak bilgisayarınızda da görebilirsiniz.

Telefonumuza gelen bildirim mesajları; bize gelen mesajları, e-postaları, çağrıları veya bataryanın az kalması gibi durumları anlık olarak göstermektedir. Android Notifier bilgisayarınızda; telefonunuza gelen hemen hemen tüm bildirimleri görmenizi sağlar.

Android Notifier Windows/MAC/Linux işletim sistemlerinin hepsinde çalışmaktadır. Android Notifier’ın çalışması için hem bilgisayarınıza hem de Android telefonunuza uygulamayı indirip kurmanız gerekiyor.

Bildirim ayarlarınızı yaptıktan sonra, Android telefonunuzdan gerekli bağlantı ayarlarının yapmanız gerekiyor. Wi-Fi, Bluetooth veya USB ile telefonunuz ve bilgisayarınız arasında bağlantıyı kurarak; bildirimleri bilgisayarınızdan alabilirsiniz.

Gerekli bağlantı ayarlarını dyaptıktan sonra; telefonunuza gelen SMS, MMS, çağrı, e-posta ve batarya kullanımı gibi uyarıları bilgisayarınızda da anında görebileceksiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 
 QR Barkod  Android Notifier – PC Telefon Bildirimleri  3 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Bilgi Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İletişim için Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Ders Programı ve Okul Not Defteri Uygulaması
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1616sayfa/6874yorum) k201208021123 9809 20182651504