Android Notifier – PC Telefon Bildirimleri

  UYGULAMA 24/08/12

  Yayın: 24/08/2012
  Okunma: 5340
  Site Puanı: 2.63

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Android telefonunuz sessiz modda olduğunda, telefon uzaktayken veya önemli bir çağrı/mesaj beklerken; gelen bildirimleri göremeyebilirsiniz. Google’ın resmi olarak Android için sunduğu Android Notifier bu tür durumlarda yardımınıza koşuyor.

Android telefonunuza gelen bildirimleri, telefonunuzu Wi-Fi, Bluetooth veya USB üzerinden bilgisayarınıza bağlayarak; anlık olarak bilgisayarınızda da görebilirsiniz.

Telefonumuza gelen bildirim mesajları; bize gelen mesajları, e-postaları, çağrıları veya bataryanın az kalması gibi durumları anlık olarak göstermektedir. Android Notifier bilgisayarınızda; telefonunuza gelen hemen hemen tüm bildirimleri görmenizi sağlar.

Android Notifier Windows/MAC/Linux işletim sistemlerinin hepsinde çalışmaktadır. Android Notifier’ın çalışması için hem bilgisayarınıza hem de Android telefonunuza uygulamayı indirip kurmanız gerekiyor.

Bildirim ayarlarınızı yaptıktan sonra, Android telefonunuzdan gerekli bağlantı ayarlarının yapmanız gerekiyor. Wi-Fi, Bluetooth veya USB ile telefonunuz ve bilgisayarınız arasında bağlantıyı kurarak; bildirimleri bilgisayarınızdan alabilirsiniz.

Gerekli bağlantı ayarlarını dyaptıktan sonra; telefonunuza gelen SMS, MMS, çağrı, e-posta ve batarya kullanımı gibi uyarıları bilgisayarınızda da anında görebileceksiniz.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Android Notifier – PC Telefon Bildirimleri   

 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Notifier – PC Telefon Bildirimleri  3 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Bilgi Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İletişim için Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Fuar Uygulaması – WIN EURASIA
 Android Tema ve Başlatıcı – Microsoft Launcher
 Uber Taksi Mobil Android Uygulaması
 Hayatta Kalma Rehberi Android Uygulaması
 İSPARK Fiyat ve Boş Otopark Android Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2017 (dmoz registered)  (1548sayfa/6667yorum) k201208021123 9809 2018770515