Android için Reklamsız ve Ücretsiz Klavye – Tambu

  UYGULAMA 10/12/17

  Yayın: 10/12/2017
  Okunma: 486
  Site Puanı: 4.71

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Tüm emoticonlar, benzersiz Türkçe çıkartmalar, onlarca tema ve eğlenceli gif! Ve çok daha fazlası Türkiye’nin yeni ve ücretsiz klavye Tambu’da!

Tambu Klavye tamamen ihtiyacına yönelik. Üstelik piyasadaki birçok klavye uygulamasından farklı olarak tamamen ücretsiz ve reklamsız!

Birçok uygulamanın gücünü bir araya topla! Sadece yazıdan çok daha fazlasını paylaş! Ayrıca, onlarca teması ile Android tuş takımını inanılmaz gösterecek! Gelişmiş ve akıllı kelime önerisiyle daha hızlı yaz! Eğlenceli ve güncel Türkçe çıkartmaları arkadaşlarınla şimdi paylaş! Türkiye’ye özgü yerli ve sevimli karakterlerle duygularını çok daha iyi ifade et!

Tambu Klavye 800’den fazla emoticon ve gif ile en mükemmel emoticon klavye uygulamasıdır ve Android telefonlar için renkli birçok harika özelliği ücretsiz ve reklamsız olarak sunar:

– 800’den fazla emoticonu, Türkçe hareketli çıkartmaları ve gifleri kullanarak sohbetinizi daha eğlenceli hale getirin !
– Klavyenizi benzersiz kılacak onlarca tema !
– Bir tıkla gönderebileceğin yüzlerce atasözü !
– Bir tıkla konumunu paylaş!
– Android Klavyeni kişiselleştir . Türkiye’den benzersiz bir fotoğrafı veya istediğin herhangi bir fotoğrafını arka plan resmi olarak belirle !
– Dil Çevirisi (tercüme) özelliğiyle istediğin dilde yaz. Tambu duygularına tercüman olsun !
– Parmağını kaydırarak yazma özelliği ile daha hızlı yaz !
– Türkçe’ye özel otomatik düzeltme özelliği ile hatanın ucundan dön .

Tambu Klavye’yi kurmak çok kolay! Sadece yükle tuşuna tıklayın ve Tambu Klavye’yi varsayılan klavyeniz olarak ayarlayın.

Klavyenizi kişiselleştirin, onlarca temanın, emoticonların ve yerli hareketli çıkartmaların tadını çıkarın. İsteyebileceğiniz her şey bu klavyede. Ücretsiz ve reklamsız olduğunu söylemiş miydik?


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Android için Reklamsız ve Ücretsiz Klavye – Tambu    Android için Reklamsız ve Ücretsiz Klavye – Tambu    Android için Reklamsız ve Ücretsiz Klavye – Tambu

 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.tambu.keyboard 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android için Reklamsız ve Ücretsiz Klavye – Tambu  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İletişim için Android Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Çizim ve Not Tarama Uygulama Uygulaması – Notebloc
 Çocuklar için Piyano Uygulaması – Kids Piano
 Android Gemi Oyunu – DOKDO
 Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 için Oreo Güncellemesi
 Android Roket Simülatörü – Spaceflight Simulator
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1553sayfa/6676yorum) k201208021123 9809 2018830314