Android için Microsoft Office Mobil – Word, Excel, Powerpoint

     İNDİR UYGULAMA    Y: 30/01/2015
Android için Microsoft Office Mobil – Word, Excel, Powerpoint


  Yayın:
  30/01/2015
  Okunma:
  3504
  Site Puanı:
  2.64
  Kısa Link:
  375

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Microsoft Office Mobile, Android telefonunuz için uygun hale getirilmiş resmi Office yardımcı uygulamasıdır. Dilediğiniz her yerden Microsoft Word, Microsoft Excel ve Microsoft PowerPoint belgelerinize erişebilir, bunları görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Grafik, animasyon, SmartArt grafikleri ve şekil desteği sayesinde belgeler özgün halleri gibi görünür. Bir belgede hızlı düzenlemeler yaptığınızda veya belgeye açıklama eklediğinizde, biçimlendirme ve içerik aynı kalır.

Uygulamanın temel özellikleri:

Belgelere her yerden erişin:
* Bulut: Telefonunuzla OneDrive, OneDrive İş veya SharePoint’te depolanan Office belgelerine erişebilirsiniz.
* Son Belgeler: Office Mobile bulutla bağlantılıdır. Bilgisayarınızda en son görüntülediğiniz belgeler, telefonunuzdaki en son belgeler bölmesinde hazır bulunur.
* E-posta Ekleri: E-posta iletilerine eklenmiş Office belgelerini görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Office belgeleri harika görünür:
* Harika Görünen Belgeler: Grafik, animasyon, SmartArt grafikleri ve şekil desteği sayesinde Word, Excel ve PowerPoint belgeleri telefonunuzda harika görünür.
* Telefon için optimize edilmiştir: Word, Excel ve PowerPoint, telefonunuzun küçük ekranına uygun hale getirilmiştir.
* Okumayı Sürdürme: Telefonunuzda OneDrive veya OneDrive İş’te depolanan bir Word belgesini açtığınızda, belgeyi son olarak PC veya tabletinizde görüntülemiş olsanız bile okumaya bıraktığınız yerden otomatik olarak devam edersiniz.
* Sunu Görünümleri: PowerPoint’teki Slayt Rehberi görünümü slaytlara daha hızlı göz atmanızı sağlarken, konuşmacı notları sununuzla pratik yapmanıza yardımcı olur.

Hızlı düzenlemeler yapın ve paylaşın:
* Belgeler Aynı Kalır: Word, Excel ve PowerPoint belgelerini telefonunuzda düzenlediğinizde biçimlendirme ve içerik aynı kalır.
* Oluşturma: Telefonunuzda yeni Word ve Excel belgeleri oluşturabilirsiniz.
* Açıklamalar: Telefonunuzda Word ve Excel belgelerinde yapılan açıklamaları inceleyebilir ve kendi açıklamalarınızı ekleyebilirsiniz.

* Evde kullanım için belgeleri oluşturmak, düzenlemek ve kaydetmek üzere ücretsiz bir Microsoft hesabıyla oturum açın. İş kullanımı için belge oluşturmak, düzenlemek ve kaydetmek üzere uygun bir Office 365 aboneliği gerekir. Uygun planlar şunlardır: Office 365 Küçük İşletme Ekstra, Office 365 Orta Ölçekli İşletme, Office 365 Kurumsal E3 ve E4 (Kurumsal ve Kamu Kuruluşu), Office 365 Eğitim A3 ve A4 ve Office 365 ProPlus.

Android OS 4.0 veya üstü sürümleri çalıştıran bir telefon gerektirir.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.microsoft.office.officehub


 QR Barkod  Android için Microsoft Office Mobil – Word, Excel, Powerpoint  3 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Medya Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Popüler, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Ders Programı ve Okul Not Defteri Uygulaması
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1616sayfa/6870yorum) k201208021123 9809 20182631046