Android için Alışveriş Listesi Uygulaması

   İNDİR UYGULAMA    G: 02/11/2013


  Güncelleme:
  02/11/2013
  Okunma:
  4772
  Site Puanı:
  2.62
  Kısa Link:
  773

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Yine süpermarkettesiniz ve satın almak istediğiniz ürünleri hatırlamıyormusunuz? Veya alışverişten eve döndünüz ve evde yine unuttuğunuz ürünler olduğunumu farkettınız? O zaman bu uygulama tam size göre.

“Alışveriş Listesi” uygulaması ile alışveriş yapmak artık çok daha kolay. Çünkü alışveriş listeniz hep yanınızda olacak. Bir ürünün evinizde eksik olduğunu fark ettiğinizde hemen ürünü listenize ekleyebilisiniz. Artık alışveriş yaparken hiç bir şey unutmayacaksınız.

Birçok alışveriş listeleri oluşturabilir ve ürün ekleyebilirsiniz. Sık kullanılan ürünler size otomatik olarak önerilecektir. Ayrıca alışveriş listelerini e-mail, SMS, WhatsApp, Twitter, Facebook, Google+ ve diğer birçok mesajlaşma uygulamalarıyla başkaları ile paylaşabilirsiniz. Böylece alışveriş listenizi, örneğin eşinize, kolayca gönderebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.alstersoft.shoppinglist


 QR Barkod  Android için Alışveriş Listesi Uygulaması  3 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Alışveriş Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Mini Android Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 Google Resim Arama Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1626sayfa/6900yorum) k201208021123 9809 20182950539