Android Hava Durumu ve Saat – Weather & Clock Widget

  UYGULAMA 21/01/15

  Yayın: 21/01/2015
  Okunma: 7645
  Site Puanı: 6.61

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Android ekranınızda hem saat hem de bulunduğunuz yerin hava durumunu gösteren ücretsiz bir widget istiyorsanız Weather & Clock Widget android uygulaması bu konuda en iyilerinden biri.

Uygulama anlık hava sıcaklığını, hava durumunu, bağıl nemi, basıncı, rüzgar hızını ve yönünü, saatlik, günlük, beş günlük ve on günlük gelecek hava durumu tahminlerini size gösteriyor. Üstelik benzerlerinin ücretli olduğu Google Play’de bu uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

Uygulama hem yatay hem de dikey ekranlara yerleştirilebilir özellikte yapılmış. Aynı zamanda widget ölçülerini de 5×3, 5×2, 5×1, 4×3, 4×2, 4×1 veya 2×1 ölçülerinde seçebiliyorsunuz. Ayrıca pil tasarrufu sağlamak için güncelleme aralığını kendi isteğinize göre 15 dakikada birden 12 saatte bire kadar kendiniz seçebiliyorsunuz. Ana ekranınıza yerleştireceğiniz hava durumu widget’ını da istediğiniz renklerde, tasarımda ve boyutlarda belirleyebiliyorsunuz.

Oldukça şık ve bir çok özelliği bulunan Hava Durumu ve Saat widget uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Android Hava Durumu ve Saat – Weather & Clock Widget    Android Hava Durumu ve Saat – Weather & Clock Widget    Android Hava Durumu ve Saat – Weather & Clock Widget

 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.devexpert.weather 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Hava Durumu ve Saat – Weather & Clock Widget  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Bilgi Uygulamaları, Android Canlı Veri Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Widget Uygulamaları, Haber Kaynağı Android Uygulamaları, Mini Android Uygulamaları, Önerilen
, , , , , , , , , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Çizim ve Not Tarama Uygulama Uygulaması – Notebloc
 Çocuklar için Piyano Uygulaması – Kids Piano
 Android Gemi Oyunu – DOKDO
 Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 için Oreo Güncellemesi
 Android Roket Simülatörü – Spaceflight Simulator
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1553sayfa/6676yorum) k201208021123 9809 2018830526