Android Hava Durumu ve Saat – Weather & Clock Widget

   İNDİR UYGULAMA    Y: 21/01/2015


  Yayın:
  21/01/2015
  Okunma:
  8609
  Site Puanı:
  6.44
  Kısa Link:
  6n8

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Android ekranınızda hem saat hem de bulunduğunuz yerin hava durumunu gösteren ücretsiz bir widget istiyorsanız Weather & Clock Widget android uygulaması bu konuda en iyilerinden biri.

Uygulama anlık hava sıcaklığını, hava durumunu, bağıl nemi, basıncı, rüzgar hızını ve yönünü, saatlik, günlük, beş günlük ve on günlük gelecek hava durumu tahminlerini size gösteriyor. Üstelik benzerlerinin ücretli olduğu Google Play’de bu uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

Uygulama hem yatay hem de dikey ekranlara yerleştirilebilir özellikte yapılmış. Aynı zamanda widget ölçülerini de 5×3, 5×2, 5×1, 4×3, 4×2, 4×1 veya 2×1 ölçülerinde seçebiliyorsunuz. Ayrıca pil tasarrufu sağlamak için güncelleme aralığını kendi isteğinize göre 15 dakikada birden 12 saatte bire kadar kendiniz seçebiliyorsunuz. Ana ekranınıza yerleştireceğiniz hava durumu widget’ını da istediğiniz renklerde, tasarımda ve boyutlarda belirleyebiliyorsunuz.

Oldukça şık ve bir çok özelliği bulunan Hava Durumu ve Saat widget uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.devexpert.weather


 QR Barkod  Android Hava Durumu ve Saat – Weather & Clock Widget  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Bilgi Uygulamaları, Android Canlı Veri Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Widget Uygulamaları, Haber Kaynağı Android Uygulamaları, Mini Android Uygulamaları, Önerilen
, , , , , , , , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Ders Programı ve Okul Not Defteri Uygulaması
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1616sayfa/6870yorum) k201208021123 9809 20182621849