Android Gemi Oyunu – DOKDO

  OYUN 20/03/18
Android Gemi Oyunu – DOKDO

  Yayın: 20/03/2018
  Okunma: 318
  Site Puanı: 9.73

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip Et

Pasifik Okyanusu ve Atlantik Okyanusu boyunca geminizle savaşarak adaları keşfedip ele geçirebileceğini bu Android gemi oyunu ile stratejik planlar yaparken eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Oyun içinde balık avlama, gemi yükseltme ve deniz savaşları mevcut. Geminizi yükselterek daha güçlü hale getirip savaşlar kazanabilirsiniz. Ayrıca arenaya girerek ne kadar güçlü bir geminiz olduğunu gösterin.

Denizde keşif yaparken karşınıza ahtapot gibi güçlü yaratıklar çıktığında onlarla da savaşmanız gerekecek. DOKDO Android gemi oyunu ile tüm bunları ücretsiz olarak indirdiğin oyun ile yapabilirsin. Oyun ücretsiz olduğundan sadece ara sıra reklam videoları izlemen gerekecek. Sen de bu sırada gözlerini dinlendirebilirsin :)

Savaşlar sırasında bir veya birden fazla gemi ile karşılaşabilirsiniz. Çoklu gemi savaşlarında güçlü olmanız bazen yeterli olmayabilir. Çünkü diğer gemiler genellikle birlik olup sana saldıracak ve kendi aralarında savaşmayacaklar. İyi stratejiler ile savaşları kazanabilirsin. Oyun şimdilik biraz kısa sürebilir fakat yakın zamanda oyuna yeni haritalar ve maceralar eklenecek. Oyun içinde ayrıca asistan gemiler alarak savaşlarda size yardım etmelerini sağlayabilirsiniz.

Oyunun diğer bir güzel yanı ise internetsiz olarak oynanabilmesi. Böylece telefonunuzda veya tabletinizde internet olmadığında da oyunu oynayabiliyorsunuz. Oyun içinde bazı mantık hataları bulunsa da güncellemeler geldikçe bu hatalar giderilip oyun daha da geliştiriliyor ve yenilikler geliyor.

Gemi oyunu DOKDO’nun başlıca özellikleri şu şekilde:

– Geminin tüm bölümlerinde yükseltme yapabilirsin,
– Keşif yaparken denizin güzelliğini 3D olarak yaşayın.
– Google Play desteği ile oyunu online kaydedin ve oyunu oynayan diğer arkadaşlarınızla yarışın.

DOKDO deniz oyununu Google Play’den ücretsiz olarak hemen indirip telefon veya tabletinizde oynayabilirsiniz. Oyunun oynanış videosunu ise aşağıdaki Youtube videosundan izleyebilirsiniz.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Android Gemi Oyunu – DOKDO    Android Gemi Oyunu – DOKDO    Android Gemi Oyunu – DOKDO

 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.zzoo.dokdo 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Gemi Oyunu – DOKDO  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
, , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Adada Savaş Oyunu – PUBG Mobile Android
 Kodlama ve Programlama için Ücretsiz Android Uygulama
 Dino Android Platform Oyunu – Dino T-Rex
 Axess Kart için Kampanyalar Uygulaması
 Sanal Kedi Oyunu – Oliver Android
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1563sayfa/6726yorum) k201208021123 9809 20181120631