Android Geliştirici Günleri 2015 Programı ve Etkinlikler Açıklandı

   İNDİR HABER    G: 30/04/2015

android-etkinlik-1Android Geliştirici Günleri etkinliğine az bir zaman kaldı. Etkinlikte alanında uzman konuşmacıların sunumları yanında Android’e giriş, IOS’a Giriş, Cardboard, Unity, Android Wear, Polymer ve BLE gibi konularda çalıştaylar ve 24 saatlik hackathon da düzenlenecektir. Etkinlik programı açıklanmıştır ve buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Android Geliştici Günleri 11/12 Mayıs 2015 tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde herkese açık ve ücretsiz olacaktır. AGG 2015 kayıtları devam etmekte olup buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

android-etkinlik-2

Aklınızdaki proje fikrini 24 saat içerisinde Hackingfest Ankara’da geliştirebilir, sürpriz ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Ödüller ve detaylar sitemizde!

 

android-etkinlik-3
Etkinlikte sunumlar ve çalıştaylar yanında eğlenceli aktiviteler sizleri bekliyor! Elektronik Yapbozlar, Sanal Gerçeklik Oyunları, Masa Oyunları, İnteraktif ve eğlenceli DIY projelerini deneyerek keşfetme şansı, en yeni mini bilgisayar kartlarını ve android uyumlu maker ürünlerini inceleme imkanı ve 3D Printerlar AGG’de !

android-etkinlik-4AGG 2015 Android Uygulaması hazır, Google Play’de yayında. Etkinlik programını takip etmek ve sürpriz hediyeleri kazanmak için hemen indirin!
Android Geliştirici Günleri 2015 Programı ve Etkinlikler Açıklandı  2 yıldız
Benzer Sayfalar:
Android ve Teknoloji Haberleri
, , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 Google Resim Arama Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1626sayfa/6900yorum) k201208021123 9809 20182950536