Uygulama Düzenleme

   İNDİR   G: 26/04/2018

Benim bir bogger alt yapılı bir sitem var ve bunu android uygulamsini bir turlu duzenleyemedim. Yardimci olur musunuz. Sadece api id ste ismi felan gerekli. Cevabınızı bekliyorum hocam
Uygulama Düzenleme  3 yıldız
Benzer Sayfalar:

  1 Cevap

    andropedi  (üye)
  26.04.2018-22:38
  andropedi
  Yorum: 1250
  Üyelik: 02.08.2012

  Web sitesi için android uygulamayı yapabileceğiniz birkaç yol var. İnternette bazı yabancı siteler bunu site üzerinden otomatik olarak yaptırabiliyor. Tabi bazıları paralı iken bazıları da reklamlarını sizin uygulamaya gömebilir.
  Bu işin en temiz yolu Android Studio indirerek Youtube üzerinden web sitesinin Android Studio ile nasıl yapıldığını izlemek ve hazır yazılmış kodları bularak Android Studio ile düzenlemek. Bu program biraz karışık ve teknik beceri isteyebilir. Fakat internet üzerinde bir çok kaynak bulunduğu için vaktiniz de varsa kısa zamanda öğrenip uygulayabilirsiniz.
  Yukarıdaki iki yöntemden biriyle uygulamanızın apk’sini oluşturduktan sonra da Google Play Developer Console üzerinden bir hesap açarak uygulamanızı Google Play’de yayınlayabilirsiniz.
  Kısaca adımlar bu şekilde. Detaylı olarak yardım almak için forum siteleri, Youtube videoları ve işi bilen arkadaşlarınızından yardım alabilirsiniz. Yine de basit ve kısa sorularınız olursa buradan da sormaya devam edebilirsiniz.siz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Ders Programı ve Okul Not Defteri Uygulaması
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1616sayfa/6870yorum) k201208021123 9809 20182630233