Clash of Clans Eski Oyunu Geri Getirme

   İNDİR   G: 18/09/2017

Telefonuma format atildi eski oyunumu kaybettim. Nasil geri alabilirim. Simdi. Sifirdan. Basladi oynamaya devam ediyorum acil cevap bekliyorum.

——–

Öneri: Clash of Clans Bilgisayarda Nasıl Oynanır? Clash of Clans PC

Clash of Clans Güncellemesi ve Yenilikler için tıklayın.

Not: Bu sayfa resmi destek sayfası değildir. Lütfen yorumlarınızda mail adresleri ve şifrelerinizi yazmayın.

Önemli Not: Bu sayfaya yazılan tüm yorumlar site yönetimi ve diğer ziyaretçiler tarafından okunup değerlendirilmektedir. Fakat sayfaya çok fazla yorum gelmesi ve çözümlerinin neredeyse hepsinin aynı olmasından dolayı aynı cevaplar tarafımızdan tekrar tekrar yazılmamaktadır. Her ne kadar daha önceki yorumlarda defalarca yazmış olsak da tekrarlıyoruz: Köyünüzü geri getirmenin tek yolu, oyun içerisinde ayarlar sayfasından “yardım ve destek” butonu ile oyun yapımcılarına destek mesajı göndermektir. Destek mesajının içine köy bilgilerinizin tamamını(köyünüzün ismi, köy merkezinizin seviyesini, varsa klan isminizi ve oyuna en son giriş yaptığınız tarih ve saati) yazmanız gerekli. Hatta mümkünse ingilizce olarak da yaşadığınız sorunu çok kısa şekilde anlatmanız faydalı olacaktır. Örnek ingilizce mesaj: “I started a new game and lost my previous town by mistake. I was (level seviyesi) level. My town’s name was (eski köyünüzün ismi). I was last logged in with this town at (eski köyünüzü en son ne zaman giriş yaptığınızın tarihi). I was in (en son hangi klandaydınız onun ismi) clan. My email connected to game is (email adresiniz). Please help me to get back my previous town. Thanks.” Daha önceki yorumları incelerseniz örnek bir çok mesaj bulabilirsiniz. Yardım ve destek mesajını gönderdikten sonra tek yapmanız gereken beklemek. Oyun yapımcıları mesajınıza bir hafta ile dört hafta arasında geri dönüş yaparlar ve sorununuzu büyük ihtimal çözerler. Yine bu sayfadaki eski yorumlarda ziyaretçilerimizin yazdığı birçok mesajda bu yöntemle oyunlarını geri getirdiklerini ve başarıyla sonuçlandığını okuyabilirsiniz. Bizim oyun üzerinde herhangi bir direkt yetkimiz bulunmuyor. Biz sadece yorumlarımızla ziyaretçilerimizi doğru yönde yönlendirmeye çalışıyoruz. Fakat sayfadaki eski yorumlar okunmadan burada aynı sorunlar tekrar tekrar yazıldığında maalesef her yoruma cevap verebilme şansımız bulunmuyor. Bu yüzden lütfen öncelikle eski yorumları okuyun. Mutlaka sizin sorununuz ile ilgili olarak bir çözüm yöntemi önerilmiştir. Özellikle ilk sayfalardaki yorumları okumanız ve ilk sayfalardan okumaya başlamanız daha kısa sürede çözüme ulaşmanızı sağlayacaktır.

Clash Royale Nasıl Yedeklenir ve Geri Yüklenir?
Clash of Clans Eski Oyunu Geri Getirme  5 yıldız
Benzer Sayfalar:

  1.187 Cevap

Sayfalar: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 2124 »

    Samer  (misafir)
  15.11.2014-21:42

  Merhaba benim eski telefonumda 45 level oyun hesabim vardi google+ hesabimla giris yaptigi dusunuyodum ama baglanmamisim sanirim yeni telefon aldim ve hesaba bagli diye eski telefonuma format attim ama ayni google+ hesabimla arkadasim kendi telefonunla baglanmis simdi yeni telefonumla google+ hesabimla giris yapiyorum ne arkadasimin ne benim oyunum geri geliyo ne yapmaliyim?

    servet  (misafir)
  15.11.2014-23:46

  merhaba , ben oyunumu iphone’den samsung’a taşıdım, bu eski cihaz bu yeni cihaz yöntemiyle yaptım, samsung’dan google+ hesabıma kaydettim oyunu.. şimdi istediğim samsung telefonunda google+ hesabımı kullanarak oyunu oynayabiliyorum, fakat iphone 6 satın aldım , oyunu iphone 6 da oynayamıyorum.. samsungdan bu eski cihaz diyip iphoneme baglamak istiyorum ama bunu sadece 1 kere yapabilirsiniz diyor.. google+ hesabı kullanarak iphoneme yuklemek istiyorum ama iphone de oyunun icinde ayarlarda google+ hesabı yok öyle bir seçenek yok? oyunu nasıl iphoneye getirebilirim lütfen yardımcı olun?

    andropedi  (üye)
  16.11.2014-12:22
  andropedi
  Yorum: 1250
  Üyelik: 02.08.2012

  @Teoman, Facebook bağlantısını kestiyseniz oradan geri yükleyemezsiniz. En iyisi oyun içinden yardım ve destek bölümünden oyun yapımcıları ile iletişime geçin. Köy bilgilerini detaylı olarak yazın. Yukarıdaki eski yorumlardan örneğini görebilirsiniz.
  @Rahim, Köyünüzün geri yüklenmesi gerekirdi. Oyun yapımcıları ile iletişime geçin.
  @Oğuzhan, Siz 59 seviye köyünüzü Google’a kaydetmek yerine eski köyünüzü geri yüklemişsiniz. Destek mesajınız ile 59 seviye olan köyünüzü yanlışlıkla eski köyünüz ile değiştirdiğinizi yazın. Sistemden 2 seviye olan köyü silerler ve yerine 59 seviye olan köyü yükleyebilirler.
  @Samer, 45 seviye olan köyünüzü google hesabınıza bağlayamamışsınız gibi görünüyor. Köyünüzü geri getirmeniz biraz zor gibi. Yine de köy bilgilerinizi ve google bilgilerinizi destek mesajı ile gönderin. Düşük bir ihtimal bağlantı yapılmışsa geri yükleyebilirler.
  @Servet, Oyunu belki Facebook hesabınız ile yeni telefonunuza aktarabilirsiniz. Facebook hesabı ile aktarım yapıp yapamayacağınızı kontrol ettiniz mi?

    yasin  (misafir)
  17.11.2014-16:08

  merhaba 90 lvl lik bi koyum vardi telefonumu satmak zorunda kaldım yeni bi tel aldım eski köyumu yeni cihazima nasıl getirebilirim

    Oğuz  (misafir)
  17.11.2014-17:42

  Merhaba bir arkadaşımın 101 level hesabı var. Hesabını google play’e bağlamamış. Bağlamaya çalışınca yükleme ekranı geliyor sonra hiç birşey olmuyor diyor. Telefonu bozulduğu zaman bütün hesap gidebilir diyor. Bir oyunun hesabını başka bir e posta hesabına aktarabilirmiyiz ?

    andropedi  (üye)
  17.11.2014-23:09
  andropedi
  Yorum: 1250
  Üyelik: 02.08.2012

  @Yasin, Merhaba, daha önce oyununuzu Gmail hesabınıza bağladıysanız yeni telefonunuza aynı google hesabını ayarlar kısmından ekleyin. Daha sonra oyunu yeni telefonunuza yükleyerek açın ve tekrar Google hesabınıza bağladığınızda eski oyununuz geri yüklenir.
  @Oğuz, Merhaba, bir oyunun hesabını başka bir Google hesabına aktaramazsınız. Yani bir oyunu bir google hesabına bağladığınızda artık sadece o hesap ile oyunu oynamanız gerekiyor. Bazı durumlarda oyun yapımcıları bu konuda yardımcı olabilir. Oyunu yeni bir google hesabına transfer etmek istediğinizi belirtin. Oyunun ayarlar bölümünden yardım destek mesajı ile durumu oyun yapımcılarına yazdıktan sonra 1-2 hafta bekleyin. Çözüm ile ilgili cevap göndereceklerdir. Ama garanti olarak çözülecek diyemeyiz.

    kerem  (misafir)
  18.11.2014-20:29

  Ben tefoumu format atım nazıl geri getirim

    Umut  (misafir)
  19.11.2014-14:16

  Merhaba andropedi.
  Gördüğüm kadarıyla yazılan bütün sorulara cvp vermişsiniz. Benim sorumada cvp vereceğinizi umuyorum.
  Ben yeni aldığım tlfnuma clash of clans oyunumu aktarmaya çalışırken kod gelmediğini fark ettim. Zaten bağlantılı diyip kod vermiyor. Daha öncede ıpade aktarmıştım sanırım kod 1 kere kullanılıyormuş. Ve o iPad şuan elimde değil. Şuanki tlfnm Android yeni tlfnm ios. Bugün Facebook ilede aktarmayı deneyeceğim dün akşam oyunun içinden şöyle bi mail attım yalnız clanımı Town seviyesini belirtmeyi unuttum ama silinmemesi gereken yerleri zaten silmedim. Soracağım şu Yazdığım maile bakıp eksiklikleri giderip yeniden mail atmalımıyım. Kod sebebinden dolayı mail atıp çözüme ulaşan olduğunu daha önce gördünüzmü ve tahmini ne kadar sürdüğünü merak ediyorum. Lvl 106 hem emek hem para harcadım :(( şimdiden teşekkürler…

  Dear Supercell Officials,

  I am having a problem that i can not transfer my village from my old phone to my new phone because it does not transfer code. I would appreciate if you could help me as soon as possible.

  I wish you a great day.

  Many thanks,

  Umut Gursel
  (b4.bilon)

    andropedi  (üye)
  19.11.2014-14:30
  andropedi
  Yorum: 1250
  Üyelik: 02.08.2012

  Merhaba Umut, sizin de belirttiğiniz gibi android ve iphone arasında transfer kodu sadece bir kereliğine kullanılabiliyor. Bu resmi destek sayfasında da bu durum belirtilmiş:
  https://gamesupport.supercell.net/hc/en-us/articles/201022506-How-do-I-transfer-my-village-from-an-iOS-device-to-an-Android-device-and-vice-versa-
  Bu yüzden oyun yapımcılarına destek mesajı atarken daha önce bir kere transfer işlemi gerçekleştirdiğinizi de belirtmeniz gerekiyor. Yazdığınız destek mesajı doğru fakat yetersiz. Aynı mesajınıza daha önce bir kere transfer kodu kullandığınızı ve köyünüzü ipad cihaza aktardığınızı, fakat daha sonra ipad cihazınızı sattığınız ve şimdi yeni telefonunuzdan oyuna devam etmek istediğinizi belirtin ve tekrar destek mesajı gönderin. Bu mesajın içine de köy bilgilerinizi(seviye,isim,varsa klan ve son giriş tarihiniz) ve son bağlı olduğu çalışan hesabı detaylı bir şekilde yazın.
  Siz Facebook üzerinden de geri yüklemeyi deneyin. Fakat Facebook üzerinden aktarmalar pek sağlıklı ve başarılı olmayabiliyor.
  Oyun yapımcıları destek mesajlarına mutlaka geri dönüş yapıyor ve daha önce destek mesajı ile köyüne tekrar kavuşan oyunculara şahit olduk. Fakat yapımcılar tarafından geri dönüş biraz uzun sürüyor. 1 haftadan 4 haftaya kadar sürebiliyor. Önemli olan probleminizi en ayrıntılı şekilde ve köyünüzün detaylı bilgileri ile sorunu oyun yapımcılarına iletmek ve sonra beklemek.

    cemal  (misafir)
  19.11.2014-16:18

  ben clash of clansı tablette oynuyorum tabletten oyun silinmiş tekrr yükledim köy yeniden başladı ilerlemeleri geçtim sonra tekrr sildim ve tekrr yükledim ayarlar bölümünden bir cihazı b ağlaya tıkladım ordan yaptım ama ikinci köyüm geldi ilk köyümü alma şansım yok mu

    Abdulrezzak  (misafir)
  19.11.2014-16:57

  Clash of clans silindi nasıl geri getirebilir im

    kadir  (misafir)
  19.11.2014-22:12

  destek mailini tam olarak nerden ve nasıl atabiliriz yardımcı olmanız mümkün mü ?

    andropedi  (üye)
  19.11.2014-22:41
  andropedi
  Yorum: 1250
  Üyelik: 02.08.2012

  Kadir Bey, destek mailini oyunu yükledikten sonra oyun içerisinden ayarlar sayfasına girdiğinizde “yardım ve destek” butonu göreceksiniz. Oradan atabilirsiniz.

    kerim  (misafir)
  20.11.2014-10:41

  meraba ben samsung kullanıyodum facebooktan bağlanmıştı ve google play den de bağlanmıştı apple aldım şimdi geri gelmiyo telefondan facebooka bağlanıyorum köyüm geri gelmiyo

    andropedi  (üye)
  20.11.2014-10:56
  andropedi
  Yorum: 1250
  Üyelik: 02.08.2012

  Clash of Clans oyununu android telefondan iphone telefona(veya tam tersi) aktarma işleminin ayrıntılarını resmi Clash of Clans sayfasından takip edebilirsiniz:
  https://gamesupport.supercell.net/hc/en-us/articles/201022506-How-do-I-transfer-my-village-from-an-iOS-device-to-an-Android-device-and-vice-versa-
  Alıntı:
  1. Clash of Clans oyununu hem eski telefonunuzda, hem de yeni telefonunuzda açın.
  2. Her iki telefonda da oyundaki ayarlar sayfasını açın.
  3. “Bir cihazı bağla” butonuna tıklayın.
  4. Ekranda açılan talimatları sırayla takip edin.
  Not: Bu işlem bir hesap için sadece bir kerelik yapılabiliyor. Lütfen dikkatli olun.

    Anonim  (misafir)
  20.11.2014-18:48

  arkadaşlar telefonu sıfırlicam ama clash of clansa girdiğimde google + ile giriş yapamıyorum sadece facebook bağlantısı var telefonu sıfırlayıp tekrar girince facebook girişi ile oyunu kurtarabilirmiyim

    serkan  (misafir)
  21.11.2014-10:57

  Format attım eski oyunu bulamıyorum bana yardımcı olun ben böyle2 3oyunu böyle kaybettim arkadaş lar

    Anonim  (misafir)
  21.11.2014-22:40

  android işletim sisteminde oynadığım köyümü windowsphon işlemcideki telefonuma nasıl bağlayabilirim

    andropedi  (üye)
  21.11.2014-23:11
  andropedi
  Yorum: 1250
  Üyelik: 02.08.2012

  Clash of Clans oyunu Windows telefonlar için çıkmış olsa da, maalesef şu an için hesabı diğer telefonlardan windows phone telefonlara transfer etmek mümkün değil. Oyunun yapımcıları bu konu üzerinde çalışıyorlar.

    umut  (misafir)
  22.11.2014-11:20

  tablete rest attılar clash of clans silindi google ve face hesabıma baglıydı. google playden indirince yeni koy geldi yardim adin lütfen

    busra  (misafir)
  23.11.2014-11:38

  Merhaba ben telefonuma format attım koyumun kayıtlı olduğu gmail adresimi unuttum oyun yöneticilerinden yardım istedim tüm bilgilerimi verdim benden mailime gelen makbuzu istiyorlar ben maile ulasamiyorum diyorum onlar benden mailin içindeki makbuzu istiyor şaka gibi 89 lvldi köyüm baştan başlamak istemiyorum bana yardımcı olunnn :((

    andropedi  (üye)
  23.11.2014-13:36
  andropedi
  Yorum: 1250
  Üyelik: 02.08.2012

  Gelen cevaba siz de yanıt yazın ve eski mail adresinize zaten ulaşamadığınızı belirtin ve farklı bir yöntemle yardım etmelerini isteyin.
  Şöyle de bir durum var. Onlar da bu yardımları yaparken güvenli bir şekilde ilerlemeleri gerekiyor. Yoksa biri, başka birinin köyünü bu şekilde mail hesabını, şifresini bilmeden ele geçirmeye çalışabilir. Sizin güvenliğiniz için biraz detaylı incelemeleri gerekiyor.

    Efe  (misafir)
  23.11.2014-18:27

  Benim hesabımı sizin dediğimiz gibi face bağla dedim buton cikti dediğimiz gibi okeyledim ama hesap gelmedi ne yapmalıyım

    busra  (misafir)
  23.11.2014-18:31

  Belirttim zaten işin kötü tarafı cevapta vermiyorlar ben 3 tane mail attım ve 3 tanesindede hesabimi hatirlamadigim için giriş yapamadigimi belirttim. Hatta makbuz u gosteremedigim için dilerlerse kredi kartı bilgilerimi verebilcegimi söyledim .derdimi anlayamiyorlar .. koyumun kayıtlı olduğu adresi goruyorlardir değilmi?

    andropedi  (üye)
  23.11.2014-18:44
  andropedi
  Yorum: 1250
  Üyelik: 02.08.2012

  Adresi görüyorlardır. Maalesef cevap için beklemeniz gerek. Geri dönüşleri bazen uzun sürebiliyor.

    busra  (misafir)
  23.11.2014-18:53

  Teşekkür ederim.umarim yardimci olurlar. Sabrimi baya zorladilar :)

    Efe  (misafir)
  23.11.2014-18:57

  Benim sorumuda cevaplar misiniz

    andropedi  (üye)
  23.11.2014-19:03
  andropedi
  Yorum: 1250
  Üyelik: 02.08.2012

  @Efe, Facebook bağlantısı yerine Google+ bağlantısı ile oyununuzu yedekleyip geri yükleyin. Facebook bağlantısı çok sağlıklı yedekleme ve geri yükleme yapmıyor.
  Eğer Google+ ile yedekleme yapmadıysanız ve Facebook ile geri yükleme yapmak zorundaysanız, geri yükledikten sonra bir kaç saat bekleyin. Oyun yine de geri gelmezse oyun içindeki ayarlar bölümünden yardım ve destek butonu ile oyun yapımcılarına eski köy bilgilerinizi detaylı bir şekilde iletin ve facebook üzerinden köyünüzü geri yükleyemediğinizi yazın.

    Efe  (misafir)
  23.11.2014-19:13

  Sağol abi

    Efe  (misafir)
  23.11.2014-19:32

  Şey abi seviye 2 koy binam arkadaslardada öyle gozukuo dediğin gibi 1-2 saate gelirmi ???????¿¿¿

    andropedi  (üye)
  23.11.2014-19:36
  andropedi
  Yorum: 1250
  Üyelik: 02.08.2012

  Kesin gelir diyemeyiz. Bazen Facebook’ta yükleme ve geri getirme biraz sürebiliyor. O yüzden ilk olarak bekleyin. Geri gelmezse oyun yapımcıları ile iletişime geçersiniz yukarıda yazdığımız gibi.
  Seviye 2 köy binası olduğuna göre çok da ilerlememişsiniz gibi. Eğer köyünüz geri gelmezse yeni oyuna da başlayabilirsiniz. Seviye 2 köy binasına gelmek çok uzun sürmez. Hem eski tecrübenizden faydalanarak köyünüzü daha sağlıklı geliştirirsiniz.

    mehti  (misafir)
  23.11.2014-19:37

  benimim google hesabım leveli kötü olan oynunda kalmış ve ben onu slidim tekrar başlamıştım şuan levelim iyi ve nasıl güvene alabilirim nasıl google hesabıyla giriş yapabilirim yardımcı olur musunuz çok acil

    mehti  (misafir)
  23.11.2014-19:40

  ben ilk başladığımda oyunu doodle hesabına bağlamıştım ve oyun silinmişti nasıl tekrar geri yüklendiğini bilmediğim için devam etmiştim ve şuanki köyü çok iyi nasıl tekrar google hesabı ile giriş yapabilirim çok acil lütfen

    Efe  (misafir)
  23.11.2014-19:47

  Abi hyr çar 59 level şimdi görev falan yaptim ondan 2 lv

    andropedi  (üye)
  23.11.2014-19:50
  andropedi
  Yorum: 1250
  Üyelik: 02.08.2012

  @mehti, Eğer eski oyununuz silindiyse ve Google’a bağlı değilse şu an oynadığınız oyunu ayarlar kısmından Google+ butonu ile Google’a bağlayabilirsiniz.
  Fakat eski oyununuz hala Google hesabınıza bağlıysa bu işlemi yaparken eski oyununuz geri yüklensin mi şeklinde sorarsa kesinlikle kabul etmeyin. Çünkü şu an oynadığınız oyun silinir ve yerine eski oyununuz yüklenir.
  Eski oyununuzun hesabınıza bağlı olup olmadığını aşağıdaki google adresinden kendi hesabınıza giriş yaparak görebilir ve ayarlayabilirsiniz, ya da silebilirsiniz. Google hesabınıza bağlı uygulama ve oyunları görmek için aşağıdaki sayfaya da göz atın:
  http://www.google.com/settings/dashboard

    andropedi  (üye)
  23.11.2014-19:55
  andropedi
  Yorum: 1250
  Üyelik: 02.08.2012

  @Efe, o zaman Facebook bağlantısı ile de oyun kısa süre içinde geri gelmezse ayarlardan yardım ve destek ile oyun yapımcılarından yardım isteyin.

    Efe  (misafir)
  23.11.2014-20:01

  TM abi

    mehti  (misafir)
  23.11.2014-20:13

  yeni hesap aldım ben şuan leveli yüksek ve hesaba bağlı olmayan oyunumu nasıl yeni hesaba bağlayabilirim

    zekiye  (misafir)
  23.11.2014-20:57

  Eski oyunu silindi

    Oğuzhan  (misafir)
  24.11.2014-06:32

  Bende malesef google play hedabına bağlamadım şimdi mail attım oyunun bana otamatik olarak açtığı maili doldurdum sorduğu sorular çok basit ve herkezin bilebileceği sorulardır sizce admin başka bir mail mi göndermeliyim ?

    mehmet  (misafir)
  24.11.2014-14:37

  Merhaba
  Ben oyunumu sildim cihaza bagla dedim 44 lwldim ama 180 lwlle devam edilsin mi dedi bende ewet dedim baktim dünya birincisiyim adimda spook

    mustafa karagöz  (misafir)
  24.11.2014-21:57

  Eski telefonda kaldı hesabın çarı geri istiyom

    admin  (misafir)
  25.11.2014-22:56

  clans of clans uygulaması telefonun ekranından silindi.Game center hesabımdan giriş yapmasını bilmiyorum lutfen bana yardımcı olun…

    andropedi  (üye)
  25.11.2014-23:04
  andropedi
  Yorum: 1250
  Üyelik: 02.08.2012

  Telefonun ekranından silindi derken tam olarak neyi kastediyorsunuz? Eğer uygulamalardan silindiyse tek yapmanız gereken Google Play’e girerek Clash of Clans oyununu tekrar yüklemek ve daha önce bağlamış olduğunuz Google+ hesabına oyunu tekrar bağlamak. Bu şekilde eski oyununuza geri dönebilirsiniz.

    admin  (misafir)
  25.11.2014-23:08

  Benim telefonumda Google olay yok ben ıphone kullanıyorum uygulama telefondan silindi ve bunu GaMe center den nasıl getirebilirim?

    admin  (misafir)
  25.11.2014-23:19

  ben bu ıphoneyı nasıl kullanacağımı öğrenemedim Game center hesabıma nasıl yukleyebılırım uygulamayı? (Lütfen yardımcı olun)

    andropedi  (üye)
  25.11.2014-23:28
  andropedi
  Yorum: 1250
  Üyelik: 02.08.2012

  Iphone ve Game Center konusunda biz de yeterli bilgiye sahip değiliz. Bu sayfaya gelen diğer Iphone kullanıcıları size yardım için cevap yazacaktır.

    ERDEM  (misafir)
  25.11.2014-23:48

  Benım sorunum şu şekilde 2 oyunu da aynı facebook hesabına ayarladım yanlışlıkla değiştirmeye çalıştım ama beceremedim 2 ayrı telden hangisinden facebook açarsam diğer telefondan kapanıyor.

  Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek varmı .
  Birinin facebook değiştirmem lazım o sırada benım facebook açık oldgundan ikiside aynı facebook uzerinde gözukuyor.

    admin  (misafir)
  26.11.2014-06:35

  Neyse teşekkürler saolun:)

    serkan  (misafir)
  26.11.2014-13:51

  Telefonu formatladim oyunun gitti kurban olayım bi yardım edin bu e postayl oyniyordum

Sayfalar: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 2124 »siz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Ders Programı ve Okul Not Defteri Uygulaması
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1616sayfa/6874yorum) k201208021123 9809 20182651504