Alternatif Uygulama Oluşturucu – Hermit

   İNDİR UYGULAMA    Y: 25/04/2018


  Yayın:
  25/04/2018
  Okunma:
  814
  Site Puanı:
  4.48
  Kısa Link:
  zg2

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Başlıkta yazılan şekilde alternatif uygulama oluşturucu olarak kısaca açıklanamayacak, fakat çok işe yarayan, ağır uygulamalar yerine kendi basit uygulamalarınızı oluşturabileceğiniz ücretsiz bir uygulama olan Hermit’i biraz tarfi edelim.

Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal uygulamalar veya takip ettiğiniz reklamlı haber sitelerini reklamsız olarak uygulama şekline çevirebileceğiniz bir uygulama. Örneğin haber sitesini telefonunuzda uygulama olarak kullanmak istiyorsunuz diyelim. Hermit uygulamasını açıp haber sitesinin internet adresini giriyorsunuz. Sonra bu internet sitesini uygulamaya dönüştür deyip ikonuyla beraber telefonunuza uygulama olarak ekliyorsunuz. Artık o haber sitesini internet sayfası açıp okumak yerine Hermit’in alternatif uygulama olarak telefonunuzda yeni oluşturduğu bu uygulamayı açıyorsunuz. Haber sitesinin bir uygulaması olmuş oluyor. Hem de reklamsız olarak artık haber sitesini bu uygulamadan gezebiliyorsunuz.

Aynı yöntemi Facebook, Twitter vs aklınıza gelen her türlü site için de yapabiliyorsunuz. Bu şekilde takip ettiğiniz sosyal ağ siteleri telefonunuzda çok daha hafif çalışarak daha az pil harcamış oluyor ve reklamlarından da kurtuluyorsunuz.

Uygulamanın yeni bir uygulama oluşturma dışında bir çok ayar ve özelliği de mevcut. Örneğin dilerseniz oluşturduğunuz yeni uygulamanın ikonunu kendinize göre değiştirebilirsiniz. Eklediğiniz uygulamayı açtığınızda okuyucu moduna geçerek sadece yazılar kalacak şekilde dikkatiniz dağılmadan yazı sayfasını okuyabilirsiniz. Üstelik Hermit okuma moduna geçerken size bu sayfayı ortalama ne kadar sürede okuyacağınızı da tahmini olarak söylüyor. Ayrıca uygulama ile açtığınız sayfalardaki resimlerin boyutu otomatik olarak küçültülüyor. Bu şekilde internet kullanımınızda da azalma sağlanıyor.

Uygulama ile gezindiğinizde gizliliğinize önem de veriliyor ve mümkün olduğu kadar iz bırakmamanız sağlanıyor. Gece modu ile okuduğunuz sayfalar karartılarak gözleriniz yorulmuyor. Birden fazla pencere açma, hızlı ayarlar, direkt paylaşma imkanları, ekran yönü, yazı boyutu gibi birçok ayarı da yönetebiliyorsunuz. Ayrıca sayfaları masaüstü bilgisayar modunda da açabiliyorsunuz.

Bu ana özellikler dışında uygulamanın daha birçok ince ayarları da bulunuyor. Aşağıda Hermit alternatif uygulama oluşturucunun tanıtım videosunu ve indirme linklerini görebilirsiniz. Uygulamayı ilk kullandığınızda biraz karışık gelse de kullandıkça seveceğiniz ve ayarlarını keşfedeceğiniz kesin.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.chimbori.hermitcrab


 QR Barkod  

 QR Barkod  Alternatif Uygulama Oluşturucu – Hermit  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Bilgi Uygulamaları, Android Medya Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Haber Kaynağı Android Uygulamaları, İlginç Android Uygulamaları
, , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Kedi Savaşı Meow IO – Cat Fighter
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1627sayfa/6900yorum) k201208021123 9809 20182970452