AirDroid – Bilgisayardan Telefon Kontrolü

     İNDİR UYGULAMA    G: 22/01/2015
AirDroid – Bilgisayardan Telefon Kontrolü


  Güncelleme:
  22/01/2015
  Okunma:
  14471
  Site Puanı:
  6.43
  Kısa Link:
  bgw

 1 Yorum
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

AirDroid uygulaması ile bilgisayardan telefonunuzun birçok özelliğini yönetebilir ve dosya alışverişi yapabilirsiniz. Üstelik  sadece telefonunuza bu uygulamayı kurarak ve bilgisayarınıza hiçbir program yüklemeden.

İlk önce telefonunuza, AirDroid uygulamasını kurmanız gerekmektedir. Bu uygulamayı çok rahat bir şekilde Android marketten elde edebilir ve telefonunuza yükleyebilirsiniz. Unutmayın ki WiFi kesinlikle açık olarak bırakılmalıdır. Sonrasında ise uygulamayı açıyoruz ve karşımıza bir IP adresi ve bir şifre çıkıyor. Bu telefonunuza giriş kapınız olacak programın anahtarıdır. Bağlantıyı koparmak istediğiniz zaman, telefonunuzun ekranınızda gördüğünüz ‘’ Stop ‘’ düğmesine basmanız yeterli olacaktır. Şimdilik telefonumuzda yapacaklarımız bu kadar ve telefonumuzu uzak bir yere bırakıp bilgisayarımızın başına geçiyoruz.

Bilgisayarınızın başına geçtiğinizde yapacağınız ilk şey internet browserınıza girmek ve telefonunuzda yazan IP adresini, adres çubuğuna yazmak olmalıdır. Bu adreste gireceğiniz yer AirDroid sayfasıdır ve karşınıza gelecek ekranda sizden şifre isteyecektir. Burada telefonunuzda yazılı olan şifreyi girip ‘’ Login ‘’ demeniz, telefona bağlanmanız için yeterli olacaktır. Artık telefonunuza bağlısınız ve karşınıza çıkan ekrandan da anlayacağınız üzere, telefonunuz tamamen bilgisayarınızın ekranındadır. Şimdi, bu programla neleri yapabileceğimize bakalım.

Şimdi karşınızdaki sayfada; pilinizin doluluk oranı ve şebekenizin ne kadar çektiği, rehberi, telefonun sahip olduğu hafızaların durumları, telefonunuzun içindeki mesajları rahatlıkla görebiliyorsunuz. Ayrıca, mesaj alıp gönderme işlevini bilgisayarınızdan rahatlıkla yapabileceğiniz gibi, telefonunuzdaki diğer uygulamaları yönetip, diğer dosyalarında düzenlemesini rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Son olarak eklemek istediğim, bilgisayarınızdaki dosyaları telefona veya telefonunuzdaki dosyaları bilgisayarınıza rahatlıkla aktarabiliyor olmanızdır. Sadece AirDroid kullanarak tüm bunları yapmak sizlere imkânsız gözükebilir ama tek bir program bu kadar yoğun çalışmayı, çok sağlam bir şekilde idare etmektedir.

Bu program sayesinde, ayrı işler için yükleyeceğiniz birçok programın gereksiz yer kaplamasından da kurtulmuş oluyorsunuz. Tabi ki her program gibi AirDroid ’in de eksiklikleri mevcuttur. Örneğin, programımız sosyal ağ uygulamalarından gelen mesajları veya diğer programlar kullanılarak gönderilen mesajları gösterememektedir. Uygulamayı denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz, özellikle telefonun uzağındaydım görmedim bahanesini ortadan kaldırdığı için ayrıca sevilecek bir program olduğunu söyleyebiliriz.

(Anlatım: tekniktrend)


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.sand.airdroid


 QR Barkod  

 QR Barkod  AirDroid – Bilgisayardan Telefon Kontrolü  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Medya Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Önerilen, Popüler, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , ,


  1 Yorum

    andropedi  (üye)
  07.08.2012-23:28
  andropedi
  Yorum: 1257
  Üyelik: 02.08.2012

  Android telefonlar için yapılmış, gelmiş geçmiş en yararlı ve işlevsel uygulamalardan birisidir.siz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Kedi Savaşı Meow IO – Cat Fighter
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1627sayfa/6900yorum) k201208021123 9809 20182961809