Dünya Kupası Duvar Kağıtları – 2014 FIFA World Cup

   İNDİR UYGULAMA 19/07/14

  Yayın: 19/07/2014
  Okunma: 3867
  Site Puanı: 2.76

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Android tabanlı cihazlar için hemen her gün yeni bir oyun uygulama ya da program üretilerek piyasaya sunulmaktadır. Kullanıcıları ve oyun severleri tatmin edebilmek için sürekli yeni oyunlar ve uygulamalar üretilmektedir.

Fakat Cellfish studios tarafından üretilen hem oyun hem uygulama olabilen program sayesinde akıllı telefon ya da tabletlerinizin ekran koruyucu menüsüne entegre olarak hem telefonunuzu ya da tabletinizi güzelleştiren ekran koruyucusu sayesinde hem de kilit konumundayken ya da kilit durumunda değilken topla kaleye gol atma şeklinde bir oyun gibi oynanabilen ve kullanılabilen adidas 2014 FIFA World Cup LWP uygulaması sayesinde dünya kupasına katılacak ülkelerin bayrakları ve tribün renklerinin yer aldığı uygulama kullanıcılar tarafından oldukça dikkat çekmektedir.

Uygulamada akıllı cihazınızın eğim ölçeri sayesinde topla kaleye gol atabilir ya da eşsiz tribün görüntüsünü duvar kağıdı şeklinde kullanabilirsiniz. Adidas’ın bu uygulamasını Andropedi’den ücretsiz olarak indirip android işletim sistemli cihazlarınıza çok basit bir şekilde kurabilir ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


cellfish.adidas


 QR Barkod  Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Dünya Kupası Duvar Kağıtları – 2014 FIFA World Cup  3 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Duvar Kağıdı Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Wi-Fi Bağlantı Sorunu Nasıl Çözülür?
 Android Telefonu Hızlandırma Yöntemleri
 Android Kafa Topu 2 Oyunu
 Android Video Düzenleme Uygulaması
 Nostaljik Yumurta Fırlatma Oyunu
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1573sayfa/6778yorum) k201208021123 9809 20181402241